Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem rohadt vicces...

Csak szerintem rohadt vicces ez a hir?

Figyelt kérdés

Kb 5 perce nem birom abbahagyni a nevetest :D


Zoomon tartottak tanevzarot (online, videohivas keretein belul es kb 300an voltak egyszerre bejelentkezve), mire egy idegen ferfi valahogy belepett es onkielegitest kezdett el vegezni mindenki szeme lattara.


Oke, pedofil es perverz a csavo, de ennel nagyobb trollkodas a vilagon nincs. :D


2020. jún. 22. 13:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem vicces
2020. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
69%
Az RTL Klub oldala meg az életben nem fog betöltődni olyan xar a szerverük évek óta,azt sem értem minek üzemeltetnek egy használhatatlan weboldalt amin semmi nem elérhető a kezdőlapon kívűl
2020. jún. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező linkeld már be a közvetlen linket a hírhez mert nem találom az RTL Klub oldalán
2020. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Barackoshányás ***** válasza:
77%
Oké, okádék az ember, mennyire kell egy ilyenhez betegnek lenni, de azért gondoljatok bele, hogy a diákok erre hogy reagálhattak, ti hogy reagáltatok volna a helyükben, vagy a tanári kar mit szólhatott hozzá. Vállalom, alacsony az ingerküszöböm, de ez annyira abszurd, hogy muszáj rajta nevetni
2020. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

[link]


Ha nem torlik akkor ez a link.

2020. jún. 22. 14:06
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
köszi
2020. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
35%
Jajj ezen én is könnyesre röhögtem magam.🤣🤣 Emlékezetes lett az évzáró.🤣
2020. jún. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
67%
Én nagyon jót nevettem rajta. Nyilván egy csomóan olyan jó humorérzékkel vannak megáldva, hogy a kutyás-macskás videókon kívül semmi nem vicces, az meg pláne nem, ami kicsit is rossz, de hát ez van. Egyébként beteg dolog persze, én még azt is megértem, aki szerint csak szimplán nem vicces, de azt nem aki ezen kifakad, meg leszólja a másikat, hogy milyen beteg, ha ezen nevet. Közben ezeknek az embereknek a 70% szétröhögte a fejét, csak nyilván nem mondja el senkinek, mert akkor nem lenne annyira érett, és az ugye megbocsáthatatlan bűn.
2020. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Barackoshányás ***** válasza:
66%
Szerintem ők tényleg nem nevettek, ők sokkkkkal jobbak azoknál az infantilis proliknál, akik az ilyeneken akár csak elmosolyodnak. Mélyen elítélnek mindenkit, akik humorosnak tartanak ilyesmiket vagy mondjuk a fingós vicceket, mert utóbbi egy olyan tevékenység, amit senkinek nem szabad meghallania, még a párjuknak sem. Sosem képesek lazítani, folyamatosan az érett ember látszatát kell kelteniük
2020. jún. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Pont ezert sem tudom komolyan venni a hozzajuk hasonlokat (utolsonak es utolso elottinek irom ezt). Marmint nem az a problema az ilyen emberrel, h nem tud nevetni az ilyesmi temakon, mert az engem nem erdekel. Engem az zavar, hogy ezaltal annyival tobbnek erzik magukat, h megengedhessek maguknak az a luxist, h mast leszolnak ezert es kritizalnak. En meg ezt a viselkedest tartom szinten alulinak:D
2020. jún. 22. 19:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!