Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hiperérzékeny vagyok gyakorifü...

Hiperérzékeny vagyok gyakorifüggő. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Többször sírtam már el magam nagyon rosszindulatú válaszokra, privát üzenetekre. Soha nem írtam provokáló stílusban, mégis mindig személyeskednek. Nagyon rosszul esik, nem tudom nem magamra venni. Próbáltam mar itthagyni az oldalt, de függő vagyok, ezen kívül még ennyi szociális életem sincs.

2020. jún. 23. 18:09
 1/10 anonim válasza:
67%
Linkelnél ilyen kérdéseidet?
2020. jún. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekek is rosszul esnek.az.itteni valaszok. De hat aztan mindig elkepzelem ezeket a verszemer kapott ellettelen trollokat es nevetek magamban egy jot rajtuk :D maris nem lehet komolyan venni amit mondanak
2020. jún. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy megszoksz, vagy megszöksz. Ha nagyon kiakasztanak a válaszok, próbálj meg valahogy leszokni róla, keress egy egy hobbit, ami helyetesíti a gyakorit.
2020. jún. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezeken elsírod magad? Akkor hogy tudsz létezni a munkahelyeden/iskolában?
2020. jún. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4

Egy anonim oldalon sokkal kegyetlenebbek tudnak lenni az emberek, mert nem kell a pofájukat adni a válaszukhoz, így felelősséget sem kell vállalniuk. Akik itt élik ki a bunkózást, élőben max passzív-agresszív, boldogtalan emberek.


Amúgy kérdező nekem is rosszul szoktak esni a rosszindulatú üzenetek, de ilyenkor mindig azt próbálom lejátszani magamban, hogy csak gyenge jellemű emberek támadnak le így, név nélkül másokat. És én sokkal többet dolgoztam a belső világomon, mint hogy ilyeneknek engedjem, hogy lerombolják.

2020. jún. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

5# Én mindig is úgy gondoltam, hogy aki egy ilyen oldalon kikéri az emberek véleményét, az elfogulatlan, nyers nézőpontokra kíváncsi. Ebbe beletartozik a bunkó, kedves, nyers, piszkálódó válasz is, így lehet felépíteni egy általános vélekedést egy témában.


Pont azèrt jó az oldal mert nem az aranyos anyukád, apukád, barátnőd istápolja itt a lelkecskédet, hanem valódi, független véleményeket kapsz.

2020. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6

Ez mind igaz, amit leírsz, csakhogy a válaszom nem erre vonatkozott, hanem arra, hogy valószínűleg itt kényelmesebb belekötni másokba, és sokan akik itt megteszik, szemtől szembe nem tennének, csak lapítanának.

2020. jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*tennék
2020. jún. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért írnak ilyeneket,mert gyàva,gyenge,élettelen lúzerek. A valóságban kis senkik és itt élik ki magukat. Nekem is állandóan beugatnak az ilyen kis szardarabkák. A juderátorok meg őket védik,szégyen ez az ország.
2020. jún. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
#4/6 téged kéne már valakinek helybenhagyni. Nem lenne ekkora pofád. Élettelen nyominger.
2020. jún. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!