Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen az, aki hiperérzékeny?

Milyen az, aki hiperérzékeny?

Figyelt kérdés
Egyre többször hallani/olvasni a hiperérzékenységről és a hiperérzékeny emberekről. De mit takar ez? Valami anomália lenne,vagy mi?

2017. szept. 13. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
2017. szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

+ általában gondolom mentális betegség is felüti a fejét idővel.Mondhatni elkerülhetetlen.

Nálam speciel személyiségzavar.

2017. szept. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor jobb ha vki érzéketlen.
2017. szept. 14. 17:07
 4/6 A kérdező kommentje:
Mármint ebben a rideg,merev,kőkemény világban nem lehetnek senkinek érzelmei,mert az érzelem legkisebb megnyilvánulása is gyengeség! Szívtelen parazitának kell lenni,ha jól értelmeztem.
2017. szept. 14. 18:31
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Nos, én hiperérzékeny vagyok, úgyhogy tudok erről mesélni :D Alapjában véve azt jelenti, hogy az ember sokkal érzékenyebben és erőteljesebben reagál a külső ingerekre, mint mások. Ez nem egy betegség, szóval nem kell tőle megijedni. Nincs semmi gond azzal, ha valaki ilyen. Tény, hogy a negatív dolgokat elég nehezen lehet így megélni, viszont saját tapasztalataim alapján el tudom mondani, hogy a pozitívokra is sokkal hamarabb felfigyelsz. :)
2017. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem betegség. Sok hülye azt hiszi.
2017. szept. 14. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!