Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tari Annamária és kollégái...

Tari Annamária és kollégái miért terjesztik mindenhol, hogy a fiatalok az interneten élnek?

Figyelt kérdés

(Lehetne legyinteni rájuk, cihológusok, de sokan nézik-olvassák őket. Sajnos.)


Én nem látom azt, hogy az összes fiatal napi 8-10 órában 20+ különböző közösségi oldalon nyomulna - oké, vannak ilyenek is, de hogy mindegyik éjjel-nappal onlájn (a cihológusok nagyon szeretik ezt a szót) lenne, hogy a „virtuális tér fontosabb a valóságnál” stb. - mert a környezetemben vagy együtt lógnak, vagy van valamilyen hobbijuk, sportolnak, néhányan még olvasnak is, de nem tapasztalom azt, hogy internetfüggők lennének. Illetve sokan dolgoznak is, munka közben pedig eléggé nehéz mást csinálni.



2020. jún. 24. 15:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok túl ötvenen és nem én kakkantottam a spanyol viaszt, ostoba emberekkel viszont nem vitázom, mert nincs értelme disznók elé gyöngyöt szórni. A továbbiakban megspórolhatod a választ.
2020. szept. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

adok neked egy tanácsot gyorsan, mivel épp van egy kis időm:


másokat ostobának hívni baromira könnyű, viszont amikor érvelni kéne, hamar kibukik, ki is az ostoba. jelen esetben te, hiszen még a szövegértéssel is gondjaid vannak.


mivel nehéz a felfogásod, még 1x:


1, a kérdezőnek válaszoltam, te kezdtél személyeskedni és nyafogni, mint egy 12 éves, csak mert olyat írtam, ami nem tetszett neked.


2, aztán amikor leérveltelek, ostobának neveztél, majd duzzogva elköszöntél, mint egy érett, értelmes entellektüel (lol).


újra leírom, legyél 38 vagy 46, nem érdekel: sajnos ti már nem vagytok egy szinten egy értelmesebb 20-30 évessel, ami önmagában nem lenne probléma, de ti folyamatosan nagyképűsködtök, nevelni akartok, amire a kutya sem kíváncsi.


ergo egyszerű a megoldás: visszaveszel szépen az arcból, békén hagyod szépen fiatalokat/időseket véleményező embereket, és akkor nem kell érvelned, és nem fognak bohócot csinálni belőled, danke.

2020. szept. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!