Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztál már "pofátlanul"...

Találkoztál már "pofátlanul" tehetséges/okos emberrel?

Figyelt kérdés
Aki már olyan volt gyerekkorában is, vagy idővel mutatkozott meg, hogy valami(k)hez nagyon ért. Milyen ember volt nagyvonalakban?

2020. jún. 24. 18:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm 10-es, pont te vagy a szép kerek számú fordulópont.
2020. jún. 24. 18:41
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen
2020. jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Többféle intelligencia létezik, de azt hiszem általánosságban a kreatív géniuszokat tartják a definíciónak. Mivel a közoktatásbeli eredmények ezt abszolút nem tükrözik, így valószínűnek tartom, hogy ha találkozunk is velük, nem vennénk észre.
2020. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

12es voltam:


Irtó okos volt már nagyon fiatal korában is és a stílusa is a legtöbb ember számára megnyerő volt, szóval nagyon hamar lett olyan állása amilyenről sokan csak álmodnak (pedig még csak az egyetemet is most kezdte).

Nem vonom kétségbe, hogy szuper agya van, de szerintem eléggé sznob:D

2020. jún. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egy edző táborban voltunk, ő meg elég kezdő volt mégis mindent kívülről kilogikazott. Minden elméleti feladatot kb ő oldott meg logikusan gondolkodva, kicsit el is szégyelltem magam.
2020. jún. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!