Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire közönyösek...

Miért ennyire közönyösek velem az emberek, ha messengeren chatelek valakivel?

Figyelt kérdés

Senki nem ír rám magától. Ha meg én ráírok, csoda, hogy válaszolnak. Akkor is csak egy igan, nem aha-t kapok. Olyan szintű a közöny nagyon sok embernél, hogy fel se fogom szinte. Maguktól SEMMIT nem írnak.

Ezeknek az embereknek a fele személyesen meg a legjobb beszélgető társ, a legjobb sporttárs. Néha nagyon is fura, mintha két ember lenne.


Amíg otthon kellett maradni: Ráírok egy lányra (nálam kb fél évvel fiatalabb, osztálytársam. Mivel kb egy hete beszéltünk utoljára megkérdezem tőle: Szia, milyen napod volt? Erre ő: Jó. semmi szia, csak annyit, hogy jó. Én erre válaszolok: NAaa az jóó. nekem is. Mit csináltál? Semmit.


Úgy kell kihúzni belőlük a szavakat, mintha vallatni kellene őket.


2020. jún. 24. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Mert írni unalmas.

Élöben szeretek beszélni

2020. jún. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Te még a szerencsésebbek közé tartozol, mert legalább csak az online közösségi életed problémás. Sokaknak nem adatik meg, hogy személyesen amúgy minden rendben legyen, meglegyen a baráti kör.
2020. jún. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát de akkor is. Ha írok valakinek, legalább annyit mondjon, hogy szia.

Amúgy van sokolyan ismerősöm, aki szinte minden nap magától ír. Én meg egyből ahogy látom, hogy ír valaki válaszolok.

2020. jún. 24. 20:50
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk a messenger egy végtelenített beszélgetés jellegéből adódóan, soha nem sziázok senkinek.
2020. jún. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

jó, most nem pont a sziáról van szó..

hanem arról, hogy alig lehet pár szót kihúzni belőlük.

2020. jún. 24. 20:59
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Hívd fel. Beszélj vele szóban, ha fontos.
2020. jún. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem fontos. Pl egy hobbi-modellező-versenytárs.

egyébként műrepülő bajnok. (modellel). csak olyanokat kérdezgetek tőle, hogy jön-e ki reptérre, meg légtérengedélyt hány órával előre kell kérni stb stb.

2020. jún. 24. 21:05
 8/12 anonim ***** válasza:

Most írtad le, hogy egyáltalán nem fontos.

Akkor miért várod el, hogy prioritással kezelje?

2020. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

most tényleg nem érted, vagy csak basztatni akarsz?

Miért kéne azonnal válaszolnia?

Csak feltettem egy kérdést arról, hogy miért enynire közönyösek az emberek, ha messengeren írogatunk ?

2020. jún. 24. 21:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam sokat beszélgetni messengeren a barátaimmal . Minek ? A legjobb személyesen ! :D
2020. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!