Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi járhatott a...

Szerintetek mi járhatott a Word Trade center robbantó terroristáknak az elméjében mielőtt belementek a gépbe a felhőkarcolóba??

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék mi lehetet tis zerintetek a fejében aki belemnt a gépel a felhőkarcolókba előtte lévő órákban mi járhatott vagy ilyen embereknek akik valmire készülnek milyen gondolatai lehetnek szerintetek??
2020. jún. 25. 20:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Most mondtuk el többen is hogy milyenek voltak. NEM OLYANOK mint te, vagy én. B..ak rá gondolni hogy ki ember, ki mit érez. Mondtam, hogy olvass utána, hát minek írtam le? Ugyan azt kérdezgeted újra és újra :/
2020. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
jolvan nem kel felidegeskedni
2020. jún. 25. 21:26
 13/24 anonim ***** válasza:

:D Én nem lettem ideges, csak nem értelek. Kaptál válaszokat, többet is, és ismételgetted ugyan azt. Ilyen nyugodt rég voltam mint ma vagyok :P

Azért utánuk fogsz nézni? Vagy nem érdekel a téma?


Nem rossz szándékból kérdezem, az előző üzenetem sem úgy írtam.

2020. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
hogy hogy utánnuk régebben nagyosn sokat olvastam a téma után néztem dokumentumot igen én értem hogy ki voltak képezve de mégis valkinek ne juthatot valmi más az eszébe mondjuk hogy lefujjuk az akciót vagy valami akármi
2020. jún. 25. 21:30
 15/24 anonim ***** válasza:
Nem értem a gondolatmeneted, de lehet hogy én vagyok elvont. Még utána is olvastál, de mégsem érted az agymosás meg fanatizmus lényegét? Akkor nem tudok mit mondani, sajnálom.
2020. jún. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
4 éves koruk óta ezt tanulják. Nem nagy esemély nekik. Erre szocializálódnak. Azért élnek, h végül öngyilkosok lehessenek. Alah u akhbar
2020. jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
hidd el tőlem elvontabb embert nem találsz
2020. jún. 25. 21:35
 18/24 A kérdező kommentje:
azt értem hoégy azért élnek hogy öngyilkosok lehetnek de nem gondolnak hogy annyi embert megölnek mi lesz velük ??
2020. jún. 25. 21:57
 19/24 anonim ***** válasza:
Semmit, pont ezt írtam. Ez nekik a normális. Így nevelik őket. Szocializáció.
2020. jún. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
jah hát tényleh lehetséges
2020. jún. 26. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!