Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi erről a véleményed (erőszak)?

Mi erről a véleményed (erőszak)?

Figyelt kérdés

Kísérlet Londonban. Ha férfi ver nőt felháborodnak, ha nő ver férfit csak röhögnek rajta a járókelők:

https://www.youtube.com/watch?v=u3PgH86OyEM


2020. jún. 26. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindkettő helyzet gázos szerintem. Főleg így nyilvánosan kipakolni a magánéletünket. (tudom, hogy ez most színészkedés)

A férfi támadó stílusán azért akadnak fent jobban az emberek, mert egy férfi nagyobbat tud ütni, a nő gyengébb vele szemben.

Azért egy nő nem hiszem, hogy olyan nagy kárt tudna tenni egy férfiben, max kap pár pofont. Ha egy férfi kever le egy nőnek, akkor annak marad nyoma és vérezhet is például. Magamról tudom, hogy nőként én nem tudok úgy megütni egy férfit, hogy az fájjon neki. Nincs is hozzá erőm.

2020. jún. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nezem meg a videot. Pont az Egyesult Kiralysagban mar nagyon regota nincs ez az eloitelet. Ahogy apukakkal maradhat valas utan a gyerek, ha o az alkalmasabb, ugy a ferfiakkal szembeni csaladon beluli eroszak akar lelki terror formaja fel van ismerve.
2020. jún. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A nök max önvedelemböl teszik a ffiak pont nem
2020. jún. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nőkben van egy nagy adag frusztráltság, ami az életük folyamán felgyülemlik a férfiak miatt. Ha egy nő lerendez egy hapsit, és ezt más nő is látja, akkor a nők gondolati síkon egyfajta elégtételt éreznek, hogy végre van(valaki), aki sakkban tudja tartani egy férfit is nő létére, és így minta a saját lelke is helyrezakkanna, így nevet az egészen.
2020. jún. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"A nök max önvedelemböl teszik a ffiak pont nem"


Persze,persze.Ne legyünk ilyen naivak.


"Magamról tudom, hogy nőként én nem tudok úgy megütni egy férfit, hogy az fájjon neki. Nincs is hozzá erőm."


Azért engem ütött már meg 140 kilós nő,mert "szegényke" éppen frusztrált volt.Bizony fájt.Mondjuk ha én megütöm,az nem csak szimplán fáj neki,ez volt a mázlija.


Kérdező,elég képmutató társadalomban élünk.Ha egy férfit bántanak,arra az a válasz,"Védje meg magát,azért férfi!" Akkor,ha megüti egy másik férfi...Érdekes,ha egy nő üti meg,és visszaüt,akkor viszont "Ez nem férfi,hanem egy kis pöcs!" a válasz.El sem gondolkoznak az emberek,hogy mi van,ha nem is a férfi kezdte a verést.

2020. jún. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!