Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan tudom, hogy pösze...

Honnan tudom, hogy pösze vagyok? Lehet, hogy csak "kicsit" vagyok az? Többi lent.

Figyelt kérdés

Régen pösze voltam és erre kaptam állandó fogszabályozót, de utána nem tudom, hogy elég ideig hordtam e a rögzítőt (állandó után éjszakait kell hordani, hogy fixen maradjanak a fogak) mert nem mentünk vissza a fogorvoshoz.

Azóta kibujt a bölcsesség fogam is, lehet, az is megtolta a fogakat.

A lényeg az, hogy sokszor kényelmetlenül érzem magam mikor az sz-betűt kiejtem, úgy érzem, hogy pöszén ejtem ki. Nem mindig, de néha "nem sikerül".

A testvérem azt mondta, szerinte nem vagyok pösze de a legtöbb ember nem hajlandó elmondani a másiknak az ilyen dolgokat. Pedig én szeretnék rajta javítani, ha így van.

Felvenni is megpróbáltam de ahhoz nem elég jó a minőség, hogy ki tudjam venni.

Felnőtt korban ha fogszabályozót kérek (22 éves vagyok) meg lehetne ezt oldani csak éjszakaival, vagy állandó kell?



2020. jún. 27. 15:16
 1/1 anonim ***** válasza:

A pöszeség az S betű Sz-nek ejtése nyílván azért érzed magad kényelmetlenül mert nem vagy biztos a dolgodban

Kérhetnénk egy hangfelvételt

2020. júl. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!