Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » FoxPoston adott itt el valaki...

FoxPoston adott itt el valaki utánvéttel bármit? Mennyi idő után kaptátok meg a pénzt?

Figyelt kérdés

Telefont esetleg valaki tudna mondani hozzájuk?


Múlt hét csütörtökön átvette... Semmi, pedig szombat is munkanap volt. Olvasgattam, hogy sokan jártak így, hogy egyszetűen nem kapták meg soha az utánvét összegét, illetve ha ennyi idő után sem jött meg, felejtsem el. Ez ugye nem komoly? 15.000 forinttal akarnak megrövidíteni. Bízom benne, hogy megkapom, de amiket írtak, már sajnos kizárt, mert ha ennyi idő után nem jötteg, hiába várták...

Panaszt tettem náluk. Megírtam, hogy abban ne is reménykedhenek, hogy ezt veszni hagyom, mint az ismerősöm a 6000 forintját. Plusz ugye a feladási díj is elveszett így, az is 1390 Ft volt, plusz a 15.000 forint, amit nem adnak oda.

Biztos, hogy átvette. Illetve mivel kifogyott a papír az automatából, én nem tudom a csomagszámot. De el fogom kérni. Megírtam nekik, higy ez lopás, nem ez van a szabályzatban, ennyi pénzt nem hagyok veszni és a hétre adtam nekik haladékot, utána feljelentem őket. Telefonszámot nem találok hozzájuk.


2019. dec. 19. 13:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem . Emiatt adok utanvéttel sem veszek semmit . Vissza3lnek bekavar a futárcég stb . Szemelyesen vagy leinformált ajanlott tagnál automata előreutalassal . Telefon nem jó semmire mert ott recepcíos szintű a dolog és ha fenyegetsz stb feljelentenek mert felveszik. Az emwil és postai levelek amik bizonyékok . Ha van mert a szó elszáll az írás fix .
2019. dec. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én eddig csak átvettem csomagot, csomagautomatából, fizetni kell már az ajtónyitáshoz is.

Itt megtalálod az ügyfélszolgálat elérhetőségét:

[link]

2019. dec. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen, én fizettem a feladásért, a vevő meg kifizette az a 15.000 forintot, majd úgy vehette ki a csomagot...


Kifejezett kérése volt neki a FoxPost. Én is utálom az utánvétet, főleg, ha át sem veszi, akkor bebuktam, de ő nagyon ragaszkodott hozzá, úgyhogy belementem és át is vette. Postánál meg ugye, 2.500 forint az utánvét, de ott legaláb nem veszik el. Többet nem is adok utánvéttel, eddig sme repestem érte. Szerintem azok ragaszkodnak hozzá, akiket vertek már át... :(


Állítólag Fox Poston is van biztosítás a csomagokra, ilyen nem hiszem el, hogy létezik, de mégis van :( Többen jártak így. Írásban már megfenyegettem őket, hogy ez lopás és fel fogom őket jelenteni, ha nem fogják elutalni a pénzt. Nem érdekel, ez nem bűncselekmény megírni nekik. Illetve az ilyen futárcég, akik konkrétan ellopják az utánvét összegét, sokan nem látták sosem, hogyan működhet?? Remélem én nem így járok, nagyon vártam már a pénzt...

2019. dec. 19. 14:18
 4/15 anonim ***** válasza:
Utánvéttel bárki küldhet fél téglàt ... Az utánvét csak akkor garancia ha áruház webshop küld új árut mert akkor ki lehet nyittatni megn3zni mit hoztak . Ekkor futár nem dumálhat hogy siet mert vissza utasítod a fuvart és jegyzőkönyvet vet3tsz fel a megtagadott jogos kéresnek . Hasznalt dolgok esetén nem teheted mert nem lehet tanú a sofőr . Kockazatos ügy . Mindig legyen videó sok fotóval az altalad feltett és vett holmi működéséről épségéről csomagról .Email sms is maradjon pár hétig . Ez mind bizonyíték ami segít .
2019. dec. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ok. De itt nem ez a kérdés. Meg nem a vevő reklamál. Hanem a futárszolgálat nem utalta el még mindig az utánvét összegét. Itt konkrétan megloptak, bár reméltem, ha panaszt teszek, megküldik, de úgy látszik, nem... Karácsonyra kellett volna a pénz akkor meg az ünnepnapok miatt nem utalnak...
2019. dec. 19. 16:15
 6/15 A kérdező kommentje:
Ma sem utalták el...
2019. dec. 19. 18:23
 7/15 anonim ***** válasza:

Arról hogy egy gyökér vagy a fx nem tehet...


madárkám...


Telefonszámot nem találok hozzájuk.



Telefonos elérhetőségünk:

06-1-999-0-369*

(*munkanapokon 08:00-20:00)

E-mail címünk:

info@foxpost.hu

Ügyfélszolgálatunk címe:

1097 Budapest, Táblás u. 36-38. „B” épület



marha nehéz volt mi???


Címlap kapcsolat....


2 másodperc


[link]

2019. dec. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem a fox post a gy{kér, már mint >rtam megtettem a bejelentést, de választ sem kaptam.


Nem ők a gyökerek, ogy lenyúltak 15.000 forintot, meg tengeteg emberrel megtették, hogy nem adták oda nekik az utánvét összegét. Nem a "fx" tehet róla, kicsit sem...

2019. dec. 19. 20:49
 9/15 anonim ***** válasza:

" meg tengeteg emberrel megtették, hogy nem adták oda nekik az utánvét "



Autentikus forrás amivel szavaidat alátámasztod? Link? Nyomtatott forrás? Rendőrségi nyomozati anyag? Mid van a szavaid alátámasztására?


"rengeteg ember van" és ezt ki mondja? Egy nyomozó egy bíró egy NAV-os kezében a forrással vagy egy gyökér Pistike semmivel a kezében?


Forrás?

2019. dec. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Google mapsen és fórumokon levő vélemények.... Te egyébként ezt élvezed, más kérdések alá is írogatsz...
2019. dec. 19. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!