Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mindig ilyen 160 centi...

Miért mindig ilyen 160 centi körüli srácok kötekednek?

Figyelt kérdés

Ha megyek valahova, az fix, hogy ilyen alacsony figurák kötnek belém, 2 méteres hústornyok sosem.

Ráadásul a nagy semmiért szoktak kötözködni, meg beszólni.

Ma is odajött hozzám a parkolóban egy, és elkezdett magyarázni, meg kötözködni.

Én meg próbálnék nyitni az emberek felé, mert voltak problémáim, és barátokat, ismerősöket akarok szerezni. Utána meg egész nap dühöngök, hogy fel kellett volna rúgni azt a kis görcsöt...

Mi ez, valami kisember komplexus?

https://www.youtube.com/watch?v=DvSn1xIZWvg



2020. jún. 27. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Kompenzálás?
2020. jún. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Hitler? Meg a tobbi. Pattognak.
2020. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Ja tényleg. Sztálin, Hitler, Napóleon, egy volt haverom xD meg a többiek.
2020. jún. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Kompenzálás. Alacsony test, kicsi pénisz.
2020. jún. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Nyilván számos foglalkozásról hiányoztak a Gumitörpe-képzőben, - ahol megtanulhatták volna, hogy adott esetben beleharaphatnak egy kiadós sallerbe.
2020. jún. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Hitler ha jól emlékszem 176 cm volt, ma se számítana alacsonynak.

De valóban, a nagyon alacsonyak utálják, hogy azok, ezért ezt kompenzálni kell valahogy. Némelyik nyomi úgy, hogy kötözködik... Nem kell velük finoman bánni, azt kell visszaadni amit kapsz tőlük.

2020. jún. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Van az a south park rész, ahol Cartmennek (kis dagadt szociopata görcs, ha esetleg nem ismernéd a sorozatot) csoportos dühkezelő tréningre kell járnia. A terapeuta kéri tőlük, hogy mondják el, mi dühíti fel őket. Van, aki az anyját utálja, van aki a libsiket, b.zikat, zsidókat, stb. Na, a végére kiderül, hogy mindegyiküknek az a problémája, hogy nincsenek megelégedve a pöcsük méretével.

Valami ilyesmire gondolok magamban, mikor egy 150 centis Vérpistike nekiáll emberkedni.

2020. jún. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Alacsony férfi vagyok,168 cm.Valóban van ilyen,hogy "alacsony férfi szindróma" ami kötekedésben,bizonyítási kényszerben jelenik meg.Persze általánosítani azért nem bölcs dolog.Egy dolgot értsünk meg:alacsonynak lenni szívás,és sokszor nagyon frusztráló.Most ezzel nem védeni akarom a kötekedő alacsonyakat,mert nyilván nem az a megoldás,hogy kötekednek boldog boldogtalannal,aki egy kicsit is magasabb náluk.Vannak olyan rosszindulatú emberek,akik egy békés törpében is azt nézik,hogy na,hogyan hozhatnánk ki belőle az agresszivitást,élcelődnek rajta,hogy aztán kaján vigyorral diagnosztizálhassák az alacsony férfi szindrómát.Nekem is volt már részem ilyenben.És nem egyszer belém kötöttek utcán nálam kétszer akkora emberek...

De megértelek téged kérdező,nyilván elég frusztráló lehet,hogy próbálsz normális lenni,és ezt kapod vissza.

Mondjuk nagyon sok tanácsot nem tudok adni,mert ha kiderül egy szituban,hogy valóban csak kötekedett a másik,akkor azzal nem nagyon tudsz mit csinálni.

2020. jún. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Elnézést az érintettektől, természetesen nem mindenkire igaz.

Van jópár alacsony ismerősöm, mások mint a magas emberek, de nem olyanok, mint akikről beszéltem. Ők nagyon hajtósak, nagyon nyomják az életet minden téren.

Gondolom akkor jön ki az ember rákfenéje, ha alapból egy agresszív, ideges, erőszakos típus.

Magas embereknél ez nem tudom hogy jön elő, de gondolom mivel nincs konfliktus forrás, elvannak magukban.

Aki meg békés, nyugodt, mindegy milyen testbe születik :)

Amúgy magamon is észreveszem, régebben testépítettem, akkor senki nem kötött belém, most meg csak egy langaléta csontkollekció vagyok, boldog boldogtalan megtalál.

2020. jún. 28. 10:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!