Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vitatkoznak emberek...

Miért vitatkoznak emberek olyan dolgokon, hogy mi való a pizzára vagy hogy hogyan kell enni a müzlit?

Figyelt kérdés
2020. jún. 28. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Miért ne?
2020. jún. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Unatkoznak😬
2020. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Mert olyan egyszerűek egyem a szivüket..
2020. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Inkább ilyesmin vitázzanak, mint azon, hogy melyik ember érdemel meg több jogot a másiknál.
2020. jún. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
80%

Inkább az a baj, hogy valaki komolyan veszi, hogy emberek ezen vitáznak :D

Ezek csak ilyen világot átjáró témák, amik végigsöpörnek tényleg a Földön, összekötve, hogy mind emberek vagyunk, egészen Kínától, Dél-Amerikáig. Ugyan olyan emberke, ugyan olyan hétköznapokkal.

Sosem állok bele az ilyen dolgokba, de szeretem az efféle "trend" vitatémákat, a hétköznapi ember életéből, mert már nincs gusztusom állandóan azt hallgatni/nézni, hogy így korona, úgy rasszizmus, meg korrupció.

2020. jún. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Most nem a mémértékű "ananász nem jó a pizzán" dologra gondolok, hanem arra, amikor emberek tényleg egymásnak feszülnek, hogy az olaszok fejbelőnék, ha ezt vagy azt tenne a pizzára, meg milyen undorító, stb
2020. jún. 28. 20:27
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem tanultak meg helyesen vitázni, és nem jó a szóhasználatuk. Nincs olyan, hogy undorító kaja, olyan van, hogy nekem nem ízlik. Nincs olyan, hogy rossz zene, csak olyan, ami nekem nem jön be. Nincs olyan, hogy csúnya ruha, csak olyan, ami nekem nem tetszik. Nincs olyan, hogy helyes napi rutin, csak olyan van, ami számomra ideális. És még sorolhatnám.
2020. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
mert hisztis pcsák, túl sok szabadidejük van és túl sokat unatkoznak... kollégiumi szobatársam egy olasz kiscsaj, ő pofázik folyton, hogy mi van a pizzámon aminek nem kellene ott lennie... adtam neki két esélyt, hogy észrevegye magát, harmadszor megkértem, hogy dugja már vissza magát a kedves mamába, mert úgy tűnik nem sikerült a civiizált ember alapvető jellemzőit (pl. nem pofázunk bele olyanok életébe, akikhez semmi közünk).
2020. jún. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Miért és az milyen, hogy arról, hogy ki mekkorát kakilt és milyen büdöset? 😁
2020. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%

Mert az emberek szeretnek okoskodni és kifejteni a teljesen felesleges véleményüket. Legyen szó világméretú járványról vagy a feltétről a pizzán.


Ez tartja életben ezt az oldalt is. Szeretjük kiadni a "véleményünket". Mint ahogy a kérdések 90%-a is vagy Google első találat vagy pedig burkolt vélemény nyilvánítás.

2020. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!