Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem tűnik úgy, azok az...

Csak nekem tűnik úgy, azok az emberek rohadnak belülről a leginkább, akik a legrendesebbnek tartják magukat?

Figyelt kérdés

A hithű keresztény

Aki nem iszik, nem bulizik, nem dohányzik

Aki nem eszik húst

Aki nincs kivarrva, nincsen piercingje meg színes haja

Aki korán kel és fekszik

Akinek van "normális családja"

Aki alig feküdt le valakivel vagy szűz


Hogy mindig ezek az emberek a legelviselhetetlenebbek, a legítélkezőbbek, a legrosszabb társaság, akiknek a legbetegebb gondolatai vannak a többiekkel szemben és amíg a felsoroltak olyanok, amilyenek és teszik a dolguk, ezek az emberek csak verik a mellüket, hogy ők milyen jók


Személy szerint, mikor meghallom, hogy valaki azzal jön, hogy hol tartóztatja meg magát, már menekülök.


2020. jún. 29. 15:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Igen :D
2020. jún. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Még mindig nem tudom mi köze a tetkónak/piercingnek a jó vagy rossz emberséghez. Valaki magyarázza már el!
2020. jún. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem láttam ilyen összefüggést, de azt látom, hogy te itt megítélsz, 7 különféle embert, teljesen alaptalanul, logikátlanul.
2020. jún. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
#3-asnak igaza van
2020. jún. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a legtöbben nem ilyenek egyik csoportból sem, de nyilván van egy szűkebb réteg, akik ezt egyfajta erényként fogják fel, mikor semmi különleges nincs abban, hogy nincs piercing-ed. Ők szoktak hangosan utálkozni, miattuk van rossz megítélésük a vegánoknak, hívőknek, stb...
2020. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
27%

Neked, és a benned és a veled egy szellemiségű embereknek.


Egy ezos fuldoklik egy valódi keresztény mellett. Nem ujdonság, évezredek óta létező jelenség.

2020. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem mindenféle csoportban vannak jó és rossz emberek. Sőt, szerintem a jó emberekből több van, csak a rosszabbak a hangosabbak, ezért őket könnyebb észrevenni. A szélsőséges sosem jó, maradjunk ennyiben.
2020. jún. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Értem mire gondolsz, és sokszor érzem úgy én is, hogy van alapja, de összességében nem merném ezt ilyen biztosan kijelenteni.

Az viszont tuti, hogy engem is taszítanak, idegesítenek az olyan emberek, akiknek semmiféle önkritikájuk nincs, és felsőbbrendűnek érzik magukat másoknál valami miatt.

2020. jún. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
Csak a saját tapasztalataimból tudok kiindulni, soha életemben nem találkoztam még olyan vallásos emberrel, aki jó ember lett volna. Minden más felsorolt csoportban bőven láttam kivételt.
2020. jún. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
Ez pont ugyanúgy általánosít, mint akikről írsz :)
2020. jún. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!