Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem magánorvos, hanem...

Ha nem magánorvos, hanem sztk-s dokim van, de mégis a legjobb tudásával és a legrendesebb énével és a legnagyobb odafigyeléssel lát el engem akkor mit tanácsoltok mit adjak neki szülés után?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:

meleg kézfogást!

:D és egy csokor virágot + 20 ezer ft nem több

2012. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20 ezret, de annál többet tényleg nem kell
2012. júl. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én semmit nem fogok adni bárki lesz bent, bármilyen kedves lesz, hiszen ez a munkája.


Amúgy csak Magyarországon van ez a hülye szokás, hogy azt hisszük pénzt kell pluszban valakinek adni azért, amiért amúgy is meg van fizetve.

Pl. Németországban csak néznének rád furán, hogy most mit akarsz azzal a borítékkal.

2012. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is az ügyeletes dokinál szültem. Maximálisan elégedett voltam, de nem adtam semmit. Amikor hazamentem a kórházból akkor adtam a személyzetnek egy saját magam által összeállított csoki+bonbon csomagot. Ennyi, a 2.-nál még ennyi sem volt, mert ott a csecsemősök nagyon mufurcak voltak.

Nem kell külön adni szerintem. Én sem kapok pénzt azért, mert kedves vagyok az ügyfelekkel...sőt inkább büntetést ha nem vagyok az.

2012. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!