Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem magánorvos, hanem...

Ha nem magánorvos, hanem sztk-s dokim van, de mégis a legjobb tudásával és a legrendesebb énével és a legnagyobb odafigyeléssel lát el engem terhesgondozáson akkor mit tanácsoltok mit adjak neki szülés után?

Figyelt kérdés
Bocsánat,hogy megint kiírom,de valamiért nem enged a másik kérdésemhez hozzászólni. Így itt kijavítottam ,hogy nem a szülésre gondoltam,mert az ügyeletes dokinál lesz és persze ez a dolga.Neki nem is fogok adni semmit. Viszont ilyen orvossal évek óta nem találkoztam és ő gyógyított meg és a babát is "neki" köszönhetem. Megszeretném így köszönni az eddigi munkáját és igen ez hála pénz, vagy ajándék lenne,mert tényleg hálás vagyok neki.
2012. júl. 30. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki pénzt, vagy kisebb ajándékot. Ahogy érzed.
2012. júl. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom. Ha ennyire hálás vagy neki, akkor a pénz kicsit személytelen talán. Esetleg egy ajándékkosár és egy jó minőségű bor, az üvegre pedig gravíroztathatnál is, pl. "Köszönöm!"vagy hasonló. Ez csak ötlet! :)
2012. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerintem a pénzt el se fogadná,sőt tuti nem.

E borosüvegre való gravirozás jó ötlet, hol tudom ezt kivitelezni? Ajándékcsomiba mit tennétek?

2012. júl. 30. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!