Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Közel 25 évesen van esély...

Közel 25 évesen van esély megváltoztatni az életem? Más már ilyenkor révbe ér.

Figyelt kérdés

Én ott rontottam el, hogy bár jó tanuló voltam, kevés tanulással, de totál jövőképtelen voltam. Szerettem volna egyetemet persze, de nem volt olyan szak, ami mellett elköteleztem volna magam.


Így kihagytam pár évet, aztán sorozatban kaptam a durva dolgokat, munkanélküliséget, és felőrlődtem, meg volt 2 balesetem.


Totál meg vagyok zuhanva. Régi képességemből, tudásomból kevés maradt meg. :/



2020. jún. 29. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Velem is hasonló a helyzet, 27 évesen. Van esély a változtatásra.
2020. jún. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van esély, még nagyon fiatal vagy.

És a mai világban tök fölösleges diplomában gondolkodni.

2020. jún. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már rájöttem, hogy felesleges, és nincs rá szükségem. (Mármint személy szerint), de még igenis sok helyen előnyösebb (ha nem is előny), ezért erőltetem.

Belépő.

2020. jún. 29. 17:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, sokan vannak ilyen helyzetben mint te.

Ne add fel semmikép. Nem kell mindenképp diplomában gondolkodni. Amíg teszel a helyzet javítása érdekében, addig semmi nincs veszve.

2020. jún. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Változtatni soha nem késő. A tanult szakmámhoz egyáltalán nem értek mivel végiglinkeltem a szakközepet ( a mai napig nem érettségiztem le).

23 éves koromig gyárakban robotoltam, majd megcsináltam egy gyorstalpaló asztalos képzést.

24 évesen konyhabútoros vállalkozásom volt, ami jól is ment.

Jött a válság, bukott minden, elszegődtem sofőrnek kis furgonra, aztán kamionra. 30 évesen úgyérztem kicsavarogtam magam, viccből elmentem egy műszakvezető castingra és másnaptól 50 embert irányítgattam.

32 éves koromban megkeresett egy fuvarozócég, hogy esetleg nincs e kedvem. Volt az a pénz...

Közben a többlábon állás érdekében, csináltunk 2 kisrbb vállalkozást a párommal.

Most közel a 40-hez szerinted vége a változásoknak?

Fenét XD

Most úgy érzem, hogy egy saját bár állati menő lenne, és gőzerővel dolgozok a megvalósításán.

Szóval 25 évesen a világon semmiről nem maradtál még le.

2020. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!