Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt egy lány aki tetszett,...

Volt egy lány aki tetszett, nagyon sokáig próbálkoztam nála, aztán már föladtam, lett barátja, de most szakítottak. Azóta én is megváltoztam. Érdemes újra próbálkoznom?

Figyelt kérdés

most a lány jó barátom :)

14 :)



2014. aug. 20. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdemes. Mit veszítesz? Csak nyerhetsz.
2014. aug. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Próba szerencse. Ha nem jön össze akkor sincs semmi. :)
2014. aug. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És megint bebizonyítod neki hogy jókiskutya vagy aki ugrik amint szabad a terep... Tök nyilvánvaló hogy nem akar tőled semmit, csak magad szivatod vele tovább.
2014. aug. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem is probald meg. Feladni nem szabad.:)
2014. aug. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt, hogy megváltoztál?

Hogyan próbálkoztál, mennyi ideg és miért nem jött össze?

Amúgy persze, próbáld meg, főleg ha szabad is, nincs semmi veszteni valód. Viszont a 3 hozzászólónak is igaza van csak nyersen fogalmazott. Ha loholsz egy lány után az nem vonzó és tuti, hogy nem fogsz neki kelleni. Ha azt látja rajtad, hogy nem kell neked, több esélyed van meghódítani, de ez nagyon bonyolult, hogy ezt most itt hosszan kifejtsem.

2014. aug. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha 14 éves vagy akkor még kicsit korai. legyetek barátok.
2014. okt. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!