Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lesz egy nő nőies vagy...

Mitől lesz egy nő nőies vagy nőietlen?

Figyelt kérdés
Miket mond, csinál, gondol egy nőiea nő és miket egy nőietlen?

2020. jún. 30. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
28%

A nőies inkább hagyományos gondolkodású szerintem, a nőietlen meg inkább modern gondolkodású.

Bár szerintem mindenki hajlik ide is oda is kicsit, így nem létezik kimondottan egyik típus sem.

Pl egy karrierista is lehet gondoskodó feleség otthon.

2020. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Egyszerű a válasz: beszéd,viselkedés, érzelmi intelligencia
2020. jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nőietlen egy olyan nő, aki úgy viselkedik, mint egy tahó férfi. Értem ezalatt azt, hogy folyamatosan káromkodik, ordibálva beszél, feltűnősködik, túlságosan nyomulós, erőszakosan rámászik a férfiakra, nem tud viselkedni társaságban, bulikban alja részegre issza magát, stb.


A nőies meg elegáns, tudja hol a határ.

2020. jún. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2: na nem mondod. Nyilván arra gondoltam, hogy ezeket HOGYAN csinálja egy nőies nő és egy nőietlen.
2020. jún. 30. 13:07
 5/10 anonim ***** válasza:
22%

Ízléses, ápolt, mindig rugalmasan az alkalomhoz illő küllem. Kellemes kisugárzás, jó kedély, intelligencia. Nyitottság a külvilág felé, - amelyet most jó, és szó szerinti értelemben kell értelmezni. A női szerep, illetve a női szereppel visszaélés közötti különbség ismerete. Figyelmesség. Naprakész, kiegyensúlyozott önértékelés. Határozott, tapintatos őszinteség.

A nőietlen nyilván ezek ellentéteiből állítható össze.

2020. jún. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

4 Nőnek születtél? akkor tudnod kell, hogy mi helyes, és mi helytelen. Ne másokat nézz, hanem magadat.


Durva, érzéketlen, erőszakos, hisztérikus emberek sem nőben, sem férfiben nem jók és taszítják a nyugodt, kiegyensúlyozott, békés embereket.

2020. jún. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az úgy általában pozitív emberi tulajdonságok (kiegyensúlyozott, mértékletes, őszinte, gondoskodó, figyelmes... stb) attól lesznek nőiesek, hogy egy nő hordozza őket és attól lesznek férfiasak, hogy egy férfi hordozza őket. Éppen ezért nem gondolom, hogy létezik olyan tulajdonság ami nőies vagy férfias, egyszerűen csak pozitív vagy negatív amiket külső nemi jegyekhez társítunk, de ugyanígy társítjuk bőrszínhez, hajszínhez, testalkathoz, hovatartozáshoz.
2020. jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%

Most miért kell lepontozni ? Sok nő manapság “felhúzza a nadrágot” férfi dolgokat csinál, mert ezt diktálja a tempó, régebben a nők jobban meg tudtak maradni nőnek, a nőies dolgaikkal foglalkozni.

Szerintem ennek is lehet köze ahhoz, hogy valaki nem tud már annyira nőies típus lenni.

2020. jún. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%

Nőies nő:

[link]

Nem annyira nőies nő:

[link]

2020. jún. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 7-essel. De a nőiesség sokak számára szubjektív dolog.
2020. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!