Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek Rubint Rékáról?

Mi a véleményetek Rubint Rékáról?

Figyelt kérdés
Én bírom és tisztelem mint edzőt, hiszen nagyon sokat dolgozik. Viszont nagyon iritál benne az, hogy a rajongóival el akarja hitetni, hogy neki hú de nagyon tökéletes az élete, holott senkinek se az, se gazdagnak, se szegénynek..Ő meg mindig rakja föl az instára a ,,jajj norbi szerelmemtől virágot kaptam mingyá elolvadok" vagy, hogy ,,jaj a norbika azt mondta hogy én vagyok a világ legjobb anyukája jajjj". Egyszerűen ez engem idegesít. Azt akarja mindenki szájába nyomni, hogy jajj ő milyen boldog meg milyen tökéletes élete van. Félreértés ne essék, nem vagyok irigy, én se panaszkodhatok a családomra se anyagi se érzelmi szempontból de tudom, hogy Magyarországon az emberek nagy hányadosa nem él jól, szegényen él, ezért nem is pakolom ki a LV táskámat az instára, mint ez a nő...

2020. jún. 30. 14:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Én ki nem állhatom. Ronda és buta is.
2020. jún. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
A celebeket nem tartom semmire. Amint a média kivonul mögülük, egyből semmirekellő, érdektelen senkik lesznek.
2020. jún. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
Aranyosnak tűnő nő, de bántóan sipítozós a hangja és becsülöm benne, amiért képes egy ilyen Norbi mellett kitartani, bár nem értem az okát....
2020. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: A számból vetted ki a szót...
2020. jún. 30. 14:21
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Külsőleg nekem már túl izmos, túl férfias nő - hiába a mini meg a magas sarkú, szerintem túlzásba viszi az edzést.
2020. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
5/5: Igaz, mondjuk a többi külföldi edzőnőt megnézve még a Réka a legnőiesebb
2020. jún. 30. 14:27
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

Miért, mit rakjon ki az Instagram-ra?

Senki nem az élete rossz oldalát mutatja meg, ez egyrészt nem is elvárás, másrészt nem is lenne rá túl nagy kereslet.

Én is nyaralásokról, kirándulásokról, eseményekről teszek ki fotót, nyilván nem azt videózom le, amikor esetleg a párommal veszekszem.


A véleményem? Külsőre a legkevésbé sem tetszik, de egyébként nem tartom antipatikusnak, szerintem ügyes üzletasszoby.

2020. jún. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem nincs vele problémám, nekem szimpatikus. Az, hogy mit rak ki, az Élet szép oldalát rakja ki mint más, ahogy az előző írta, abszolút egyetértek vele. Edz fáradhatatlanul, szereti a gyerekeit.
2020. jún. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nem tetszik, nem szeretem ha egy nő igénytelen, ő pedig a saját fia szerint se fürdik minden nap, és volt hogy valami gálára készített sminket viselt több napig.
2020. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
Egy időben nagy RR fan voltam, de hitelét veszítette számomra, mióta a fenék meg mellbedobásos képeit posztolgatja, élete minden örömét az instán éli meg és ennyi követővel a háta mögött annyit nem tudott kiírni, hogy legyünk elfogadók egymással (BLM)m mindezt csupán azért, hogy az update vevők nehogy megorroljanak az állásfoglalása miatt. Azt hiszem emiatt ki is követtem.
2020. jún. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!