Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elszeretnék kezdeni fogyókúráz...

Elszeretnék kezdeni fogyókúrázni, több helyen is hallottam Rubint Rékáról és az ő módszereiről, szerintetek érdemes az ő videóival kezdenem?

Figyelt kérdés

Találtam pl. ilyen "napi 20 perc önmagadért" és hasonló videókat tőle, ez hasznos szerintetek? Mivel kezdjem? Az étrendemet holnaptól csökkentem, és futni is elfogok járni, viszont szeretnék itthon is tornázni.

14/L



2013. júl. 31. 00:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Rubint Réka videói teljesen jók lesznek erre.
2013. júl. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rubint Réka videói tényleg jók, én a van 5 perced sorozatát szeretem. Mind a 3 videóból 3 kört javasol, amikor elkezdtem megcsináltam mind a 3 videót egyszer és meghaltam. Alig bírtam menni utána olyan izomlázam volt. De fokozatosan hozzászoktattam magam és most már a 3 kört is simán megcsinálom mind a 3 videóból. Persze a végére mindig érzem, és úgy érzem, végem van, pedig csak 20-30 perc mozgásról van szó. Viszont kegyetlen, és tényleg hatásos.

Szóval tényleg jó. :)

2013. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!