Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire meglepő az, hogy egy...

Mennyire meglepő az, hogy egy korábban skinhead, náci lány ennyire megváltozott és ma már antirasszista, meg BLM-es dolgokat posztol? Mi állhat ennek a hátterében?

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt régebbről, egy kemény, vagány csaj volt, acélbetétes bakancsban járt, tetoválást csináltatott, Radical Hungaryt meg ilyesmiket hallgatott, meg instagramra is ilyeneket posztolt, hogy “88” (ez ugye a Heil Hitlert jelenti) meg, hogy “én vagyok a farkas a bárányok közt” meg ilyesmiket. Elég félelmetes és vad lány volt akkor.


Ma viszont már kedves dolgokat posztol, hogy “mosolyogj, mert a mosolyod felvidít másokat”, “segíts másoknak” stb.. Ma meg már BLM-es posztokat is megosztott.


Érdekes amúgy, mi történhetett vele?



2020. jún. 30. 23:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Divat volt, ennyi.
2020. júl. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Felnőtt,mivel tinédzser még kialakulóban volt a személyisége,kinőtte ezeket a dolgokat.
2020. dec. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
60%

Szerintem fejsérülés.


De az is lehet, ami velem történt.

Én egy olyan áltanásoba jártam, ahol sok volt az a c!gány, akik rosszak voltak, de olyan igaz lecsúszott fajta. Mindig loptak, verekedtek és bántották a fehér embert. Megutáltam az ilyet, és már 10-en évesen eléggé radikális lettem. Aztán gimnáziumba kezdtem járni, ahol csak 2-3 c!gány van (pedig egy egész komplexum, óvódától a gimiig), és eléggé liberális/komunista a környezet. És bent akartam maradni, mert amúgy az oktatás erős és jó helyen van. Áll-libsi lettem, és én is fűt, fát kezdtem támogatni. Szerencsére kinőttem ezt, és a helyi skinhead csoport befogadott. Vidám népség, az már biztos. Amúgy jó magam gót vagyok, nemzeti szemlélettel.


Szóval, igen, lehet megfelelési kényszer is.

2021. jan. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Melyik városból írtál kedves utolsó?
2021. jan. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
És miért szeretnéd tudni ezt, kedves 14.?
2021. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!