Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért erőszakosak, agresszívek...

Miért erőszakosak, agresszívek, nagyképűek a túlsúlyos fiúk/férfiak? Miért nagyképűek és arrogánsok a túlsúlyos lányok/nők?

Figyelt kérdés

Én világ életemben dagadt voltam, az elmúlt két évben viszont rendszeres mozgással és a táplálkozásra való odafigyeléssel sikerült 16 kg-t fogynom, de még mindig van hátra egy min. 5 kg, szóval én sem vagyok vékony! (mielőtt valaki azt hinné, hogy egy dagadtgyűlölő provokátor vagyok.)


Dagadtként is mindig azt tapasztaltam, hogy amíg nálam ez az állapott visszahúzodottságot, félénkséget, szégyent vált/váltott ki, addig sorstársaim velem is rendszeresen erőszakoskodtak, aggresszívkodtak és arcoskodtak! Nem tűrnek ellentmondást, ha mégis van, akkor lökdösődés a válasz! A korosztály mindegy, már általános iskolában is erősen megfigyelhető a jelenség, de talán gimnazista korban a legerősebb, szóval nem csak a felnőtt férfiakról van szó.


Természetesen nem minden túlsúlyos ember ilyen, vannak pozitív tapasztalataim is!



2020. júl. 1. 09:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Én is fogyásban vagyok, 14 kg minusz a +40-ből. Jelentem sosem voltam se arrogáns, se nagyképű. Nincs mire és nincs miért.

Az emberek nem (csak) a kövérségük miatt olyanok, amilyenek. Szóval ne általánosíts. Ha zavarnak az ilyen emberek, tanuld meg lereagálni a viselkedésüket.

2020. júl. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem általánosítok, csupán megfigyeltem egy tendenciát, amit még nagyon sokan masok is. Ez egy létező jelenség. Nyílván nem így állok minden dagadt emberhez, mindenki tiszta lappal nyit, de többször csalódtam, mint nem.
2020. júl. 1. 09:17
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Az, hogy az emberekkel milyen viszonyod van, a te hozzáállásodra is szükség van. 1 voltam.
2020. júl. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Előfordulhat, hogy az eddig leélt életük folyamán annyi sértést, bántást, célzást, lenéző-, lekezelő magatartást megéltek, feltételeztek az irányukba, hogy már nem érdekli őket, ki, illetve mit gondol róluk, - eszük ágában sincs már disztingválni, elrejteni a csalódottságukat mások elöl. Előfordulhat, hogy ezt egy működőképes elhárító mechanizmus felismeréséhez, megtanulásához kevés intelligencia is erősít.
2020. júl. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Én vékony vagyok, mégis arrogáns. Szánalmas ez a nyávogás is
2020. júl. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Milyen nyávogás?
2020. júl. 1. 10:35
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

Megfigyeltem hasonlót én is, de nemtől függetlenül igaz ez, a dagadt emberek ilyenek, férfiak, nők. Miért?

Így érik el a céljaikat.

A vékonyabbak meg félnek tőlük, mert azt hiszik, erősek is.

A nagy termet csak ijesztő.

Anno az iskolánkban rendszeresen püfölték az ilyen kövéreket, mintha meg akarták volna törni őket a stílusuk miatt. Akkor, ott nem féltek tőlük. Mondjuk nem is ilyen gyök 2 gyerekek jártak oda.

Mondjuk ez is érdekes, amikor valaki önmagáról ad jellemzést, ezek az esetek 99%-ban nem igazak.

Tapasztalat.

2020. júl. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Azt hiszik, hogy lenézik őket. Így vezetik le a frusztrációjukat.
2020. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
55%

Én vékony vagyok. És csak azt tudom tapasztalni, hogy a dagadt emberek folyamatosan itt sajnáltatják magukat

"Jaaj, sajnáljatok! Dáginak érzem magam."

2020. júl. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

*daginak*

A 9.vagyok.

2020. júl. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!