Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyerekkorom óta van egy cumi...

Gyerekkorom óta van egy cumi mániám, mert anyukám amikor 2 éves voltam erőszakosan kidobta az összes cumimat és ez durván megmaradt. Mit tegyek? Próbáljam elnyomni, vagy fogadjam el? Semmi perverzkedés vagy fétis nincs emögött! 19f

Figyelt kérdés

Szóval, tudom hogy vannak akik erre vagy ezzel kapcsolatos dolgokra szexuálisan felizgúlnak, de nekem ehhez semmi közöm. nem hordok gumibugyit, latexet és undorodom a pisa kakától... egyszerűen, gyerekkorom óta, van ez a mániám. Nagyon szerettem volna cumit mindig, emlékszem hogy 8 évesen a közértben mindig elosontam a cumik mellett hogy egy pillantást vethessek rájuk, és nagyon tetszettek, de nem mertem sosem venni, mert attól is féltem hogy valaki meglátja hogy nézem őket és tudja miért. Aztán 10 éves koromban vettem, és anyukám megtalálta és teljesen kiakadt. Nagyon megvert, utána 2-3 évig nem csináltam de nem bírtam és azóta mindig van cumim. 2 éve lassan ( 20 leszek nemsokára) diagnosztizáltak nálam asperger szindrómát. Tudtam mindig hogy valami nincs rendben, és kivizsgáltattam magam. Nem élek otthon 16 éves korom óta, a sok verést amit anyámtól kaptam, nem bírtam. apám is amiatt ment el, ki tudja hova, mert anyu rendszeresen felpofozta. emlékszem 5 éves lehettem, mert még óvodás voltam, amikor felkötötte az ágyát a kocsi csomagtartójára, amikor anyu nem volt otthon és elment, otthagyott engem. mit tegyek? Ez a kérdés. Próbáljam elnyomni, vagy jobb ha elfogadom? A barátnőm akivel albérletben vagyunk ( csak mint bérlő társ) teljesen elfogadja és szerinte még aranyos is, de én úgy érzem nagyon rossz amit teszek valamiért. dolgozom és levelezőn csinálom a fősulit, reálszakon vagyok és elég jól megy. Barátnőm estis.


19(majdnem 20) f / aspergeres autista


2018. máj. 11. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

“felkötötte az ágyát a kocsi csomagtartójára,“

Eddig hittem el a sztorit. Mesélj már, egy 180x70 centis ágyat, ami a létező legkisebb méret, hogy a ..csába kötnek fel egy kocsi csomagtartójára? Unatkozol, gyerek?

2018. máj. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy a matracot a kocsiba tette, kombija volt apámnak. és nem unatkozom! Ha nem tudsz válaszolni KÉRLEK ne spammeld szét!
2018. máj. 11. 18:32
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Elso, te meg ezek szerint soha nem koltoztel bútorostol.
2018. máj. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

Egy kocsi csomagtartójára ágyat... és pont csak azt vitte el, semmi mást? Ne már, ezt én sem hiszem el. Még csak nem is bele, hanem rá? Nem hívott költöztetőket, haverokat, egyedül levitte az ágyat, és ennyi? Ezt ilyen megrendítő fordulatnak szántad ugye, azért vetted bele a mesédbe?


Nekem nem folyik a könnyem, és az eredeti kérdésedre válaszolva, idióták cumikáznak húszévesen, de ahogy érzed. Emberek közt lehetőleg ne csináld, de otthon azt tartasz a szádban, amit akarsz.

2018. máj. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ÖT éves voltam! Én így emlékszem rá! Megkérlek hogy ne beszélj velem így, mert én sem beszéltem veled ilyen hangnemben! Legalább azt a minimális tiszteletet adjuk meg egymásnak ami szerintem mindenkinek alapból kijár...
2018. máj. 11. 18:53
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Most akadjak ki, nincs miért, írod autista vagy, ez a cumi dolog akkor belefér. Vegyél gumi cumit, kevésbé gyanús :D otthon meg ahol senki sem lát, a magánügyed.
2018. máj. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na erre gondolok, ez cukorból van , gyerekkoromban és is szopogattam : [link]
2018. máj. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

Én is Aspergerrel vagyok megáldva. Nekem a mai napig (29F) a gombokkal van egy mániám, főleg a sima, sík felületű gombokkal. Szeretem őket az ujjaim közé szorítva simogatni, úgymond.

Ugyanígy vagyok az iPhone 5S ujjlenyomat olvasójával. Nem figyelek oda és azt veszem észre, hogy huzigálom rajta az ujjamat. Szerintem sosem fogok megszabadulni ettől a szokástól, ez van. Valamiért ez boldoggá tesz és megnyugtat.

Szüleim elmondása szerint sokáig cumiztam. Gondolom ugyanez lett volna a helyzet nálam is, mint nálad, ha korábban elveszik tőlem.

2018. máj. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

ma már boldog-boldogtalanra ráhúzzák az aspergert, a környezetem 75%-ra biztosan illik a definíció. Szóval emögé szerintem ne bújjál.

Nem értem, hogy csak gyűjtöd a cumit, vagy azzal alszol-e. Ha utóbbi, akkor orálisan fixált vagy, mint a legtöbb dohányzó ember. Ez van, kit érdekel, mindenkinek vannak hülye szokásai (és nem csak az aspergereseknek !!!) SENKI sem normális, senki sem olyan, mint ami nagykönyvben le van írva. Szóval ezt majd megérted, ha elmúltál 20. Akkor még én is azt hittem, hogy léteznek normális emberek.

2018. máj. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Végigpontoztam az értelmetlen válaszolókat. Viszont: előttem válaszoló nem írt hülyeséget. Viszont az nekem nem derült ki egyértelműen, hogy használási kényszered van, vagy csak gyűjtögetsz?
2018. máj. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!