Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudatosan lehet fiatalon...

Tudatosan lehet fiatalon olyan életmódot folytatni, amivel valaki felnőttkorára sokkal szebb/csinosabb/magasabb/egészségesebb legyen?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert baromira feltűnt, hogy a mostani fiatalok között mennyi szép ember van. 10-ből min. 8-csaj igazi formás mellű/popsijú, szép arcvonása van, min. 170 cm míg a fiúk esetében rengeteg ilyen dél-amerikai latinos arcú, borostás +185 centis fiú van. Természetesen mind2 nem esetében jellemző a sportos, jó adottságú alkat, miközben elvileg le vannak szólva a mai fiatalok, hogy semmit nem sportolnak és baromi egészségtelenül élnek. Ja meg, hogy Magyarország Európa 2. legelhízottabb nemzete. Hát én nem így látom. Inkább azt, hogy a mai fiatalok olyanok, mintha valami genetikai tenyészeti programban vettek volna részt, ahol tökéletes embereket állítanak elő. Egy szó mint száz, iszonyatosan sok rendkívül szép fiatalt látok.


Komolyan, legfőképpen a csajokon látom, hogy kivétel nélkül baromi érett testű, csinos szép emberek (nem szexuálisan mivel alapból 0 a libidóm szóval nem a kiéhezés beszél belőlem). Elég csak szétnézni egy átlag gimiben. Én meg 20on éves fiúként 170 vagyok 51 kilóval és sose cigiztem meg nem voltam részeg csak stresszes örökké. De akkor se értem. Lehetséges, hogy tudatos életmóddal/étkezéssel/étrenddel vagy simán társas közeggel valakit olyan külső hatások érik, ami az átlagnál jobb serdülőkort eredményez és szebbek/egészségesebbek lesznek? Nem lepődnék meg, mert ma már minden Mekis burger tele van állati hormonnal, vedelik az energiaitalokat és sztem rengeteg élelmiszerben tök ismeretlen anyagok vannak (hormon, tesztoszteron), amelyek akár az átlagnál intenzívebb fejlődést eredményeznek a fiatalok körében ami régen közel se volt ennyire jellemző (nagyobb mellméret/pénisz, erősebb libidó, kifejezetten korai érés, nagyobb magasság). Mit gondoltok?



2020. júl. 1. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, ha valakinek van kellő elszántsága, ideje, energiája, pénze.

Egyrészt fiatalon az ember sok minden hülyeséget kipróbál, másrészt nem olcsó mulatság csak mindenféle legegészségesebb cuccokat enni. Arról nem is beszélve, hogy suli, munka mellett nem minden fiatal kedvenc elfoglaltsága az edzőterem.

2020. júl. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Persze, szerintem sok fiatal sportol valamit, vagy pl. én is sok tinit látok abban a konditeremben, ahová járni szoktam, sőt az egyik csoportos óraadó egy 20 éves csaj, akin látszik, hogy évek óta tudatosan él és edz.

Egyébként tizenévesen az ember szervezete sok mindent elbír, én pl. nem voltam kifejezetten sportos, rengeteget nassoltam, és csinos voltam, semmi gond nem volt a külsőmmel. Aztán majd 25 éves koromban már ugyanez az életmód jobban meglátszott rajtam.


Azt nem mondanám, hogy manapság kifejezetten fejlettebbek a fiatalok, mint régen. Régen nem voltak ennyi behatásnak kitéve a fiatalok, ma már mindenkinél ott az internet a zsebében meg a közösségi média, és ezek mindenkinek a tudatát és életét befolyásolják valamilyen szinten.

2020. júl. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb fiatal összevissza zabál minden vackot, és keveset sportol. Az én gyerekeim ill. unokaöcséim, unokahúgaim is ilyenek, mégis úgy néznek ki, mint a topmodellek. De majd figyeld meg, csajoknál huszonéves korban, legkésőbb az első szülés után nagyon meg fog látszódni, hogy mennyire figyelt oda a táplálkozásra, mozgásra. A fiúknál nem olyan látványos, de ott is észre lehet venni.
2020. júl. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

" Az én gyerekeim ill. unokaöcséim, unokahúgaim is ilyenek, mégis úgy néznek ki, mint a topmodellek."


Na és mi az oka ennek? 15 évvel ezelőtt nem voltak ilyen szépek a fiatalok. Akkor még akinek formás melle volt és mellé vékony annak csodájára járt a fél iskola/egyetem manapság meg már minden tizenévesnek D-kosaras melle és feszes cicanacis popsija van és az a szokatlan ha elől deszka-hátul léc vagy hordó alkata van.

Látogass majd el egy zsúfolt nyári napon egy menőbb városi aquaparkba és látni fogod hogy szinte minden fiatal lány így néz ki:

[link]

Hogy a fenébe?

2020. júl. 1. 19:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Hat ugy, hogy azelott nem a photoshopolt, snapchat filteres fotok voltak az ismeretsegi korunk.

Ami valtozott: konditerem, sport. Lanyok, hosszu haj, smink. Fiuk fodraszhoz jarnak.

2020. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem annak, hogy egyre jobban néznek ki a fiatalok (és minden generáció átlagban magasabb az azt megelőzőnél), az egyik oka az, hogy több évtizedre visszamenőleg valamennyire azért ott van az táplálkozási tudatosság az emberekben. A '70-es/'80-as években a zsír volt a főellenség, aztán lassan a cukor meg a koleszterin lett, mindenhol mindenki ezt nyomta. És ez a hozzáállás leszivárgott a kevésbé tudatosan élő társadalmi rétegbe (akik általában szegényebbek is), így a jelenlegi 40-50-es korosztály már próbálta ebben a szellemben nevelni a csemetéit.

A másik ok, hogy a gyártók is próbálnak egészségesebb ételeket gyártani, mert egyre több vásárlónak nem mindegy, hogy mit eszik.

Úgy általában, manapság könnyebb változatosan táplálkozni, mint bármikor.


A másik ok szerintem a genetikai keveredés. Amikor én voltam középiskolás, sokkal több fehér bőrű, világos hajú gyerek volt, most pedig sokkal több a barnásabb bőrű, sötétebb hajú. Ez a keveredés jót tesz a felnövekvő generációknak.

2020. júl. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem ugyanazt látjuk. A minap voltam egy ballagáson, és szétnéztem egy átlag, vidéki gimiben. Egyáltalán nem láttam mást, mint annak idején a saját osztályomban.


Tudatos életvitellel, sportolással és jó táplálkozással sokat lehet javítani az adottságokon és kilátásokon, de csodát várni ettől sem kell.

2020. júl. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!