Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Teljesen összetörtem amikor...

Teljesen összetörtem amikor rájöttem,hogy a tükörképben még valahogy nézek ki de ahogyan az emberek látnak engem az nagyon csúnya.Esetleg valaki valami tippet amitol szebb lehet egy lány?😂

Figyelt kérdés
Teljesen torz és szimetriátlan(ha létezik ilyen szó) a fejem és olyan mintha egyik velem meglenne dagadva.Gondolom ezen változtatni nem lehet!

2020. máj. 25. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Úgy gondolom, hogy a viselkedés, és a személyiségtől sokkal szebb lesz valaki.


Nekem kicsit úgy tűnik, hogy beképzeled magadnak ezeket a dolgokat. Engedd el ezeket, és legyen önbizalmad.

2020. máj. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, fogadjunk véletlen előlapi kamerával fotóztad magad, amely vertikálisan tükrözte az arcodat. Igaz?
2020. máj. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Meg 3 centiről ami miatt nagy orrod lett :D
2020. máj. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt soha nem fogod megtudni, mások hogyan látnak téged... kamera felvétel sem az igazat adja vissza.
2020. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy pszichológiai effektus, ami miatt ha tükrözve látsz egy arcot, amit már megszoktál tükrözés nélkül, akkor az esetleges szimmetria hibák, aránytalanságok felerősítővé látszanak.

Nálad is erről lehet szó.

2020. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Furchant válasza:
Nekem az arcom majdnem teljesen szimmetrikus mégsem tartom magam 10/10-nek. Egyik nap nagyobb az önbizalmam egyik nap kisebb, hangulatfüggő. Attól hogy asszimetrikus az arcod nem biztos hogy csúnya is vagy. Egy hajstílus változtatás,stb. sokat változtathat, hogy jobban megfelelj magadnak, de ami szerintem a mai világban az egyik legbecsesebb erénye egy lánynak az, higy kedves legyen. Egy 7/10 lány ha kedves egyből 10 es lesz nállam. (Pro tipp ha furán nézel ki ha tükrözöd a fotód, próbálj sok tükrözött képet készíteni magadról és nézegesd, szerkeszgesd, majd egy idő után megszokod és nem lesz olyan fura.
2020. máj. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet változtatni. Plasztika. De 22 éves korodig várj vele!


Addig meg eddz agyra! Önelfofadás, önfejlesztés!

2020. máj. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha az egyik arcfeled van megdagadva, az egy rossz fog következménye is lehet. 10en évet éltem le úgy, hogy nem volt alul szimmetrikus az arcom, szentül hittem, hogy nem is lesz.

De nem olyan nagy dologra kell gondolni, hanem egyszerűen ha fogdostam, éreztem. Fog kihúzva és eltűnt. Ez nagyon furcsa.

2020. máj. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Amennyiben mindenképpen változtatni szeretnél Magadon, szerintem nem kell drasztikus beavatkozásokra gondolni. Egy jó hajválaszték, megigazított frizura, rendezett szemöldök sokat tud dobni egy lányon. Egyébként biztosan nagyon bájos vagy természetesen is. :)

2020. máj. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!