Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, ti mit gondoltok...

Lányok, ti mit gondoltok olyankor, amikor egy fiú ismerkedés céljából (normális, nem alpári szöveggel) rátok ír és ti nem írtok vissza?

Figyelt kérdés
Akár facebookon, akár társkeresőn.

2020. júl. 1. 22:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
20%

A nők nem a normális szövegekre buknak, félredobják, jobb esetben talomba teszik.

Üdv a való életben haver.


Egy férfitársad.

2020. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
Facebookon és itt is kaptam már jó pár üzenetet, normálisat is meg olyat is kb. hogy "szia szereted a nagy f*szt?" Egyikre se válaszolok mert van párom, szimplán ennyi az oka. Aki társkeresőn van és ott nem ír vissza az gondolom azért mert nem tetszik amit lát.
2020. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
71%
Ha kicsi részleteznéd (mert gondolom már történt veled ilyen vagy a múltban, vagy jelenleg, és egy konkrét esetről van szó) úgy én is "jobb" választ tudnék adni. De így ami eszembe jut általánosságban az az, hogy társkeresőre azért megy az ember, hog, számára szimpatikus emberrel ismerkedjen. Lehet, hogy akire ráírtál nem akar időt vesztegetni azzal, hogy olyannal beszéljen aki neki nem szimpi,de ezzel általában így vagyunk. Még azt tudom elképzelni, hogyha sokan írnak neki, elveszett az üzid, vagy már beszélget elég emberrel, és egyelőre nem akar többel. Messengeren pedig attól függ ismered-e vagy nem, én pl. Ismeretlennek aki ismerkedési szándékkal ír rám, nem írok vissza, egyszerűen ignorálom, mert bármilyen pedofil csinálhat egy fbot 5 perc alatt,nem bunkóságból vagy nagyképűségből. Ha ismerős ír előbb-utóbb mindig visszaírok udvariasságból, viszont aki időnként (egyértelműen unatkozik, és nincs épp jobb akivel társaloghatna) rám ír hogy mizuu, micsiii, wassuup, mindig ugyanezzel, vagy más unalmas, felesleges, felszínes kérdéssel attól eléggé frászt tudok kapni. És most aki ezt felháborítónak tartja képzelje magát ebbe a szerepbe, hogy valaki rendszeresen zaklatja, de igazából egy értelmes beszélgetést sem tudnak folytatni, viszont mindig ugyanazt beszélik azért :)) akkor annak még ritkábban írok vissza. Viszont ha bunkó lennék vagy bármi más miatt, pl. Ritkán messengerezek, mert én tényleg nem gyakran szoktam fent lenni, akkor nem írnék vissza mindenkinek mert nincs kedvem vele beszélni, van jobb dolgom, van jobb társaságom, nem akarok ismerkedni, és aki rám írt nem csak barátkozni akar, ismerek ilyen embert is, vagy épp nincs időm, másokkal vagyok, dolgozom, nincs wifim, stb. Attól is függ mennyi időn keresztül nem ír vissza és hovy milyen akire rá írtál, a személyisége. Meg még annyi ha ismeretlenül írnak, néha nem is látom, mert a messenger önkényesen nem mutatja, ha olyan kedvében van. :D ennyi jutott eszembe :)
2020. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Igazából elképzelni sem tudom mi lehet ilyenkor a fejükben, annyira jó lenne betekinteni néha :D

"Na, még egy szerencsétlen próbálkozó, minek vesztegessem rá az időt, hogy visszaírjak neki?"

"Aranyos tőle, de inkább nem írok, nem akarok konfrontálódni"

"Nem néz ki jól, hagyjuk..."

"Sablon szöveg, hagyjuk..."

"Mit akar ez is?! barátom van/nem akarok ismerkedni, nem érdekel..."

stb. stb. :D

2020. júl. 1. 22:26
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha leírod konkrétan, hogy volt, min írtál és mit pontosan, akkor megmondom mit gondolhatott, de az se 100%.
2020. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
53%
En ugy irogatok emberekkel, h megkerdezem van-e kedvuk, azt mondjak van, es ket normalis uzenet utan nem irnak vissza, de tenyleg nem ertem, h odaig nem jutunk el h milyen erdeklodesi kore van... Ja es az, h ok erdeklodjenek barmi felol vagy vezzessek a beszelgest arrol szo se lehet, a legtobb keptelen ra. Persze ez nem mindig van igy de most egymas utan belenyultam par ilyen kuka lanyba szoval en is csak csodalkozok.
2020. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Ma 22:24

Facen írtam egy lánynak, akivel pár éve találkoztam egy ismerősön keresztül. Ma valahogyan eszembejutott. Ezt megírtam neki és megkérdeztem mi van vele. De nem válaszolt sajna :(

Egyébként simán lehet, hogy már nem is emlékszik rám, nem ismerősöm facen, de vannak közös ismerőseink. Nyilván szerencsésebb lett volna akkor lépni, de akkor nem is foglalkoztam vele, meg félénk is voltam.

2020. júl. 1. 22:33
 8/26 anonim ***** válasza:
30%
6os vagyok, meg annyit h ez az internetes ismerkedessel jar bele kell torodni, csak ezutan meg ne csodalkozzan egy lany se, h mindenkit jobra huznak a pasik mert ilyen korulmenyek kozt nem erdemes sok idot egy lanyba bele olni...
2020. júl. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
"akivel pár éve találkoztam egy ismerősön keresztül." Kiegészítés: nem kettesben voltunk, hanem társasággal.
2020. júl. 1. 22:39
 10/26 anonim ***** válasza:
28%
A férfiak is ugyanezt csinálják. De aki ilyen szinten levegőnek néz másokat, azzal kár foglalkozni. Az egy minden empátiát és udvariasságot nélkülöző kretén, aki jobb is, hogy nem válaszolt. Én egy ideje az ilyeneknek vissz szoktam írni, hogy: Bunkó! - és téma lezárva.
2020. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!