Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányokat milyen szöveggel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokat milyen szöveggel érdemes megszólítani?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy Lányok, ti elsősorban milyen szövegnek örülnétek, ha az utcán 1 fiú odamenne hozzátok? Egyszerűen csak mondja meg, hogy "Szia! Szimpatikus vagy, beszélgetünk?" Ez kicsit bugyutának tűnik nekem.

Fiúk tapasztalatból aki tud beszélni, milyen szöveget szeretnek a lányok hallani? Milyen az ideális beszélgetés első alkalommal egy teljesen ismeretlen lánnyal, akit meg akarsz ismerni?

Köszi előre is a segítséget, mindenkinek megy a Zöld kéz! ;)



2018. febr. 5. 22:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és azt még hozzáteszem, hogy a 15-18 éves korosztályról lenne szó. :)
2018. febr. 5. 22:10
 2/10 anonim válasza:
40%
Szia! Èn lány vagyok. Speciál sztem minden lány örül ha egy jol kinèző de legalávv egy fiunak tetszik. A kèrdèsedre válaszolva eleve az is kicsit fura hogy ha egy utcán leszólitassz egy lányt de ha mindenkèp akarok akkor menü oda köszönj esetleg kèrdezd meg hogy "merre kell lenni"majd hívd el egy italra.
2018. febr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
2-es megmondta a tutit, ha jól nézel ki mindegy a szöveg, ha nem akkor is, csak ott olyan formában hogy elmehetsz a francba, ez a valóság.
2018. febr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen menj oda a lányhoz, köszönj és mutatkozz be. Ezután egyszerűen elég nyíltan megmondanod, hogy érdekel és szeretnél ismerkedni vagy többet megtudni róla. Természetesen azt is kérdezd meg, hogy van-e barátja. Az sem árt ha bókkal kezdesz, dícsérd meg a stílusát vagy bármit ami épp megtetszik rajta.

Előttem szólót illetően, egyáltalán nem fura, ha oda megy valaki az utcán egy lányhoz ismerkedni és ez fordítva sincsen másképp.

2018. febr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kelmer25 ***** válasza:
100%

Hali!

En fiu vagyok, és bevált taktikám hogy mindig abban a társaságban próbálok lenni ahol a lány van, és beszélgetni, de fontos hogy ne csak vele foglalkozz hanem mindenkivel ugyanúgy. Másik meg utcán leszólítani az érdekes, esetleg megvárod míg beál egy buszmegálóba es megkerded melyik busszal megy (legalabbis en igy csinalnam XD)

2018. febr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Ja azon kívül, hogy jól nézel ki még legyél "menő" is vagy mi az isten, tehet olyan laza, hogy majd szétes, de az se baj, ha átmész a bunkó kategóriába, jófiú ne legyél az a biztos, azzal max akkor érvényesülsz, ha nagyon jól nézzel ki.
2018. febr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A jó kinézet relatív. Én lányként leszólítom azt a fiút, aki tetszik, általában megmondom, hogy mi fogott meg benne. De mindig olyanokat fogok ki akikre legtöbben rá sem néznének, nekem viszont tetszenek. Önbizalom, kérdező, lesz akinél bejön ha leszólítod, mert neki tetszel :)
2018. febr. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hozzám már jöttek úgy oda, hogy semmi értelme nem volt a szövegnek(mármint semmi infó nem derült ki vagy ilyesmi, se név, se semmi), de mégis megfogott a srác. Légy kreatív, laza, nem kell izgulni, mert az kicsikét kiábrándító tud (nekem) lenni:)
2018. febr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Először kérdezdd meg hogy "hódolók akadnak?" Majd írd azt neki hogy "puszi a pocidra" aztán ha elmentek együtt valahoba másnap írd meg azt hogy "megkívántalak"

Hidd el bevállt taktika 100%ig mükszik

2018. febr. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

-Van pasid?

-van.

-Nem akarsz másikat? :-)

2018. ápr. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!