Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A főnök gyerekével miért...

A főnök gyerekével miért bunkók az alkalmazottak?

Figyelt kérdés

Én normális vagyok velük, de az össze bunkó velem, piszkálnak. Jó igaz nem vagyok közvetlen típus, de a korábbi munkahelyen nem volt emiatt gond, jól meg voltam velük. Nem értem mi a bajuk, meg hogy miért mutatják ki ennyire. Ha meg én is elkezdek bunkó lenni, akkor meg ők vannak felháborodva.


Hallottam mástól ilyet hogy a főnök gyerekét nem szeretik, de most saját magamon is megtapasztaltam. Mi lehet a bajuk?


2020. júl. 1. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert alapból azt gondolják róla, hogy csak van, nem csinál, nem dolgozik semmit sem...
2020. júl. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy néha valamilyen úton módon ezt a tudtukra adod? (nem kell hogy szándékos legyen)
2020. júl. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert szemetek. Érdemtelennek tartanak a munkára, "spiclinek" néznek, stb. Az sem ritka, ha egy munkahelyen csak mint sima alkalmazottat előléptetnek, utána megutálnak azok is akikkel jóban voltál. Nem kell ehhez bunkónak lenned velük, egyszerűen csak kiélik a rosszindulatukat.
2020. júl. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Általában azért, mert a főnök gyereke kevesebb munkát végez, sokszor azt is rosszul és több pénzt kap. Ráadásul, még arról is megy mesélni a főnöknek, ha ebben a dög melegben leül valaki fél percre.

Biztos van olyan, hogy nem ilyen a főnök gyereke, de eddig csak ilyet láttam és mástól is ugyanezeket hallottam.

2020. júl. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
ilyet még nem tapasztaltam. én akárhol voltam a főnök rokonai vagy nyalisai mindenhol jól meg voltak munka nélkül. beszolni se mert nekik senki.
2020. júl. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk sose értettem azt a nézetet, ha valaki a gyerekeit betolja a cégbe, de nincs elvárása velük szembe, mert ugye ez feszültséget okoz a munkatársak közt is. Ha érdekli a cég, akkor próbálnám minél jobban bevonni, hogy tudjam kire hagyni a működő vállalkozást, ha pedig más irányba menne, akkor is támogatnám, taníttatnám, de arra ösztönözném, hogy a saját lábán álljon.
2020. júl. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert nem szeretik apádat sem és feltételezik, hogy azért vagy csak ott mert a főnök gyereke vagy és ezért is fogsz könnyebben előrejutni. Emellett biztosan jelentesz róluk a hátuk mögött felfelé.
2020. júl. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem válasz a kérdésedre - és éppen ezért el tudom fogadni, ha "lenyomtok", - de próbálj meg együtt dolgozni az alkalmazottakkal rendszeresen. Ezzel esélyt teremtesz arra, hogy jobban megismerjenek - és ez megoldást jelenthet hosszútávon az előítéletek feloldását illetően.
2020. júl. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Mert a tiszteletet ki kell érdemelni, nem jár alapból mert apuci a főnök.
2020. júl. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen nép a magyar. Irigy, bunkó féreg. Nálunk külföldön senki nem bántja a főnök fiát. Inkább tesz érte, hogy jobban keressen, jobb munkája legyen.
2020. júl. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!