Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Michael Jackson...

Szerintetek Michael Jackson milyen volt az alkalmazottaival akik neki dolgoztak olyan főnök tipus volt le szidta őket valaha?

Figyelt kérdés
dolgoztál volna neki
2016. szept. 29. 06:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem erre itt senki sem fog tudni válaszolni.


Rendes fazonnak tűnt, olyannak, akinek van némi gógyija, de alapjában normálisan viselkedik az emberekkel.

2016. szept. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Vele biztosan nem lett volna baj, ahogy a legtöbb cégtulajdonossal sem, inkább a kisfőnökeivel, akik az alattuk lévőket b..szogatják.
2016. szept. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%

Ha adtak rá okot akkor biztosan, de így még nem lesz rossz ember. Az interjúkból, családi videókból én olyannak látom, akivel szívesen megismerkednék még a rosszindulatú pletykák ellenére is.


"dolgoztál volna neki"


Csak azért mert Michael Jackson? Nem. Azért, mert jó fizetést kaptam volna tőle? Igen.

2016. szept. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

Javaslom megtekintésre a This Is It életrajzi filmet, ami a halála után készült, és az utolsó felvételeket tartalmazza róla, amikor a Londoni koncertturné előkészületei folytak, amit sajnos már nem tudott megvalósítani.

Azokkal készült interjú benne, akik a legközelebb álltak az énekeshez, mint munkatársak, az egész filmből meg lehet tudni, milyen is volt Jacko mint ember a színfalak mögött.

2016. szept. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

utolsó előtti énis dolgoztam volna neki de legjobban azért mert minden nap láthattam volna őt a példa képem


és utolsó nem Jacko nem szerette ha igy hívják

2016. szept. 29. 12:23
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem jól tetted fel a kérdést mert ha volt rá oka akkor biztos leszidta őket de ebben még nincs semmi, ettől ő nem lesz rossz ember, mindenki ezt csinálná. De nem hiszem hogy ezt bunkón vagy lekezelően tette volna, az alapján amilyen érzékeny, kedves embernek tűnt.

Az meg azért nagyjából köztudott róla hogy mennyire maximalista ember volt, szóval ezt nyilván szigorúan meg is követelte pl.: a táncosaitól.

De én valahogy úgy képzelem el, hogy egy koncert után mindenkit megdicsért és mindenkinek megköszönte a munkáját.

2016. szept. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%

Hogy dolgoznák e neki az meg attól függ hogy mit kellene dolgoznom.

Mert mondjuk a takarítónője nem lennék, mert nem szeretek és nem is nagyon tudok takarítani.

De táncolni például imádok és ha lenne lehetőségem vele fellépni, akkor gondolkodás nélkül mennék mert ennél megtisztelőbbet elképzelni sem tudok :)

2016. szept. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Lehet rosszul tettem fel a kérdést

tudom nem lett volna ő attól rossz ember 😃


és nem a táncra a színpadon munkára gondolok



Ha nem a háza körülire

takarító ilyesmi Neverlanden ha jól írtam

2016. szept. 30. 16:29
 9/19 anonim válasza:
100%

Még ingyen is lennék a takarítója.

Vagy bàrmi mása.

2016. okt. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
nekem se kellett volna pénz
2016. okt. 17. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!