Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfi, aki nem csajozik,...

A férfi, aki nem csajozik, nem igazi férfi?

Figyelt kérdés
Nem ismerkedik. Ismerős lányokkal elbeszélget, de senkinél nem próbálkozik be. Nem bókol, nem nyomul, nem tesz szexuális célzásokat. Ettől kevésbé, vagy egyáltalán nem férfias? Rosszabb lesz a megítélése férfi, vagy női szemszögből?

2020. júl. 3. 00:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%

Nem, és igen.


Többtényezőtől függ, attól függ, hogy miért nem.


Meleg? -> Ekkor nem lesz férfias (ezért pontozzatok le, de értitek...)

Vagy csak nem mer? -> Félig nem férfias, a csajok azt szeretik aki mer/bátor. Ha a csaj bepróbálkozik, de visszautasítja, attól még lehet férfias. Ha pedig nem veszi észre, egyszerűen csak hülye, és egy idő után átkerül a barátzónába.

Vagy csak nem akar, mert semelyik csaj sem tetszik akiknél bepróbálkozhatna? -> Ez nem probléma, majd szembejön valaki, akinél igazából be akar próbálkozni.

2020. júl. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Hülyeség.
2020. júl. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem meleg és nem érdekli, mit szeretnek a csajok. De ha jól értelek, fontos az indoklás, különben hamar elkönyvelik férfiatlannak.
2020. júl. 3. 00:23
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
Attól függ. Ha félelemből nem csajozik, na az gáz. Ha azért mert nem talál olyat aki tetszene neki, az meg inkább becsülendő mert legalább nem hülyít másokat.
2020. júl. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Egyik sem. Azért, mert nem akar barátnőt.

Csak ezt a legtöbben nem értik meg és magyarázatokat gyártanak.

2020. júl. 3. 00:44
 6/17 anonim ***** válasza:
14%

Ilyen egyszerűen nincs hogy nem akar valaki barátnőt. Mindenkiben ösztönösen van egy belső késztetés hogy megtalálja a hozzá való párt.

Amikor valaki ilyet mond hogy nem akar barátnőt, az emberek ezt egy célzásnak veszik hogy egyébként meleg.

2020. júl. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
És ha nincs ilyen késztetés?
2020. júl. 3. 00:56
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom úgy vagy mint én,nem tudod mi lenne a legjobb?

Érzéseid azért vannak de inkább megpróbálod el nyomni mondjuk egy idő után már valamiért nekem sincs szükségem a nőkre,igaz még nem is volt egyetlen egy kapcsolatom sem, pedig régebben azért szebben néztem ki bár most is néha szemezek a csajokkal vagy nőkkel,igaz még vagy már 22 vagyok, valamiért már nem annyira kívánom őket mondjuk nálam hozzá járul most az is hogy többet dolgozom mint az átlag ember,időm nincs,se erőm, hol itt vagyok-hol ott ez nem egy kapcsolacentrikus munka,annyi előnye van hogy utazom ha akad időm (inkább hétvégén) akkor szét nézek erre-arra a környéken aztán eszek valami helyi specialitást ja és egy kicsit emberek közelébe vagyok.

Az a furcsa hogy itt Magyarországon vannak kedves és segítőkész emberek is,mondjuk azért ennek az ellentetjével is találkoztam,az ember azt gondolná hogy külföldön pl németben vagy osztrákban rendesebbek az emberek és nem mindegyik pl ausztria meg állsz egy lakó családi ház előtti ingyenes parkolóba rád hívja a rendőrt,el megyek egy magán házhoz felvenni egy apróságot amit már a megbízóval le is beszélt és nem rám hívja a rendőrt? 😁

Magyar ember az bűnöző lehet biztosan.

Ausztria nagyon furcsa emberek vannak de komolyan mondom,tiszta szép rendezett dolgok de így az embereket megismerve több a negatív,viszont az olaszok kedves emberek bár ott is vannak furcsa alakok ezek a Marokkóiak és Afrikaiak kicsit kiszámítatlanok most megbízz bennük vagy sem?

Bocs kicsit el kalandoztam,összes vissza írtam mindent már,majd szerintem írok egy könyvet tuti,csak majd megpróbálom jobban és érthetően megfogalmazni a dolgokat,tegnap nap kicsit stresszes volt de aztán nap végétől egyre jobban érzem magam,rendes a főnököm is meg hívott kajálni is kB onnan jött meg a kedvem,mai nap is egy kicsit hajtós lesz de már legalább Magyarban vagyok, szép helyre is megyek pont az lesz az utolsó cím ezért szerintem péntek késő délutánt ott töltöm aztán haza megyek szombaton vagy péntek este,tudom senkit sem érdekel más dolga de jó volt le írni, ez a hetem úgy is egy kalap sz.r volt, szerelő,stressz, siess érj oda aztán le se sz.rnak, késés,le bas.ás, plusz ez a nagy meleg stb..

Szóval nők,mennyi idős vagy?

Én pl későnérős típus vagyok,lehet hogy ez van nálad is,mondjuk mostanában azt érzem ritkán jó lenne valami rendes társoság igaz ezt csak akkor érzem ha pihent vagyok van időm is és rám tör egy bizonyos érzés,de valahogy még sem érzem még azt nagyon sokszor,nem is akarom belebonyolódni, te hogyan érzl?

Legbelül sem érezd azt legalább néha hogy jó lenne valaki? de ez egy olyan valaki akivel minden jó és tudtok is beszélgetni? Akivel passzolnak a dolgaitok?

Szerintem most sok butaságot írtam.

Meg egy dolog, végezz önismeretet magadon,vannak erre könyvek és az interneten is találsz nekem is kéne már.

Aztán fel a fejjel,csak pozitívan,csak azzal foglalkozz amitől jól érzed magadat a negatív dolgokat kerüld messziről, sok sikert.

2020. júl. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyen egyszerűen nincs hogy nem akar valaki barátnőt."


Ebben tévedsz,nem vágyik mindenki párkapcsolatra.

Van,aki ettől még szeret szexelni,van aki pedig azt sem.

2020. júl. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól, hogy valaki nem úgy kezdi minden 2. nőnél, hogy "Gyere Boci, csússzunk egyet!" stílusban, az még nem jelenti azt, hogy nem lenne férfi, vagy egyéb, más jelzőt illene ráragasztani.
2020. júl. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!