Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek szégyellni való...

Szerintetek szégyellni való ha nő létemre fűkaszálok?

Figyelt kérdés

Kicsit hülyán érzem magam, mert néznek.

Akksis fűkaszám van, mert a fűnyírót a a gödrös talajon nem tudom így tolni, meg nincs akkora hosszabbító a világon ami jó lenne így nagyon minimális területet tudok is vele levágni. Benzines fűkaszát nem tudom berántni.

1x hívtam el embert,hogy vágja le, de eléggé sokat elkért érte, pedig csak az udvar elejét vágta ami 15 perces munka...


Tudom nem női munka, de pasim nincs, sajnos apukám nem él és sógorom se él Mo-n. Szóval így a férfi segítség kilőve ami " ingyen" van.



2020. jún. 30. 19:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs benne mit szegyellni!
2020. jún. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Már miért kéne? Nekem van férjem, de én csinálom.
2020. jún. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze ennek a szégyenhez? A nők nem dolgozhatnak?
2020. jún. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Dehogyis szégyellnivaló. Szerintem tök vagány, hogy meg tudod és meg is akarod oldani ezt segítség nélkül.
2020. jún. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon vagány! Bárcsak én is mernék hozzányúlni! A volt pasim vetett velem egy benzines fűkaszát, hozzá nem merek nyúlni! El fogom adni.
2020. jún. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

Az én férjem meg a konyhában szokott sütni, főzni. Isteni finom almás rétest csinál.. Én meg kifestem a lakást, ha kell fát aprítok..:)

A munka semmilyen formában nem szégyen, és régen nincs olyan, hogy ez férfi vagy női munka. Az csinálja aki tudja, avgy aki szeretné csinálni.

2020. jún. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%
6-os, van felvétel nálunk a telephelyen, gyüssz?
2020. jún. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Svajcban, Graubunden kantonban, ahol mar nemcsak nyugdijas bankarok hobby-parasztkodnak, egesz csalad kint kezi kaszaval volt a foldeken. A gyerekek meg segitettek osszeszedni a szenat.
2020. jún. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%
Nem nagy dolog, ha lenne pasid aki veled lakna és nem csinálná na akkor lenne szégyen. Neked meg ha nem takaritasz meg mosogatsz meg ilyenek.
2020. jún. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem az, szerintem ügyes vagy, csak öltözz föl hozzá rendesen, védd magad:).
2020. jún. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!