Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan reagáljak más ellensége...

Hogyan reagáljak más ellenséges megnyilvánulására és viselkedésére velem szemben?

Figyelt kérdés

2020. júl. 3. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez így kevés infó. Erre azt mondom sehogy, hagyd figyelmen kívül az ilyen embereket. De mivel nem fejtetted ki a szitut, így lehet, hogy ez egyáltalán nem jó tanács.
2020. júl. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem.
2020. júl. 3. 11:11
 3/4 A kérdező kommentje:

Olyant mondtam valakinek a barátjáról, ami utánna nem tetszett neki. Ő kérte, hogy fejtesem ki a véleményem. Utána elkezdett ellenséges lenni velem.

Azt hiszem ezután figyelmen kívűl hagyom őt.

2020. júl. 3. 11:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor valakinek a sérelem révén jogos panasza van, a bosszúja, ha csak az igazságosság alapszintjét nézzük, jogos. A megbocsájtásnak is van ilyen definíciója. A megbocsájtás azt jelenti, hogy valaki szabad akarattal úgy dönt, hogy a jogos bosszúvágyának határt szab. Tehát itt valami jogos dolgot múlunk fölül.


Egy terapeuta azt mondta: nem az a lényeges, hogy mit tettek velem, hanem hogy én mit teszek másokkal. Nem az az érdekes, hogy jó emberekkel miért történnek rossz dolgok, hanem hogy amikor jó emberekkel rossz dolgok történnek, miért maradnak jók.Nem az az érdekes, hogy igaz emberekkel miért történhetnek meg embertelenségek és gazemberségek, hanem hogy miért maradnak meg igaznak?

2020. júl. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!