Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember után fordultatok...

Milyen ember után fordultatok meg legutóbb az utcán, és miért? Mire figyeltetek fel annyira, amikor elsétált mellettetek?

Figyelt kérdés

2020. júl. 3. 16:52
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
67%
Aki különleges valamilyen szempontból. Feltűnően izmos, vékony, kövér, feltűnő a hajviselete vagy ilyesmi. Vagy ha van nála/rajta valami szokatlan.
2020. júl. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
24%
Segg
2020. júl. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
23%
Alacsony. Szőkés, esetleg vöröses mellìr. ;)
2020. júl. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
84%
Én heteroszexuális nő vagyok, de legutóbb egy csajt néztem meg, mert pont olyan ruha volt rajta, amilyet régóta keresek, de nem kapok sehol :D
2020. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
35%
Aki után én fordultam meg, semmi különös nem volt rajta. Leszámítva, hogy nem a lábain járt, hanem a kezein.
2020. júl. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
58%

Nő után, mert kicsi aranyos volt.

De amúgy azért szoktam, ha valaki passzol az ideálomhiz, vagy ha nagyon egyedi, nagyom extrém, kevésbé extrémen néz ki, azokat megszoktam csodálni. Szeretem, ha valakinek egyedi stílusa van.

Meg saját furcsaság, de azok után, akiknek vörös színű ruhájuk van, vagy teljesen egyszínűbe van öltözve.

2020. júl. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
73%

En egy sràc utàn.

Mert feltünt higy egy az egyben ugy van levàgva a haja mint ahogy én vàgom a 6 éves tesomnak!

Kb mint itt a 2.srácnak, csak nem ennyire kopter alul

[link]



Ahogy követtem a tekintetemmel erre beszàllt egy detto olyan kocsiba ami egy az egyben az exemnek volt. (Nem olcsobb kisebb de strapabiro kocsi)Igy ez is meglepett.


Plusz hogy a sràc lehetett kb 20 éves, en vagyok 25 és még a mai napig elérhetetlennek làtom hogy kocsit tudjak fenntartani. De neki van.



Ezeken mélàztam el legutobb.

2020. júl. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
69%
Hosszú hajú, szakállas csávókat megnézem. Nem azért mert homokos vagyok, hanem mert tetszik a stílus. 18/F
2020. júl. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
68%

Ha mondjuk eltér a megszokottól, kiüt a tömegből, öltözködés vagy külső alapján.

Vagy (ahogy előttem is írták, ha valami különös van nálla).


Pl. a minap egy srácra lettem figyelmes akinél egy hegedűtok volt. (off, egyből jött a gondolta, hogy én is megtanulnék szívesen ha lenne rá időm, lehetőségem.)


Na meg egy formás női láb vagy egy fenék is felketi az érdeklődésemet. Persze nem ilyen kéjsóváran hanem ilyen finoman visszapillantva :).

2020. júl. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
81%
Én egy idősebb nő után fordultam meg, de nem szexuális vonzalom miatt (én is nő vagyok). Kb. 70 éves lehetett, de annyira jó stílusa volt, hogy elképesztő. Vékony nő, ősz hajjal, nagyon fancy napszemüveggel, fonott szalma napellenzővel. Ezek mellett hatalmas színes fülbevaló, lezser rózsaszín blúz és bő fekete fehér pöttyös gatya volt rajta egy magas talpú szandállal. Karján szalmaretikül, száján korallpiros rúzs.
2020. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!