Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember után fordultatok...

Milyen ember után fordultatok meg legutóbb az utcán, és miért? Mire figyeltetek fel annyira, amikor elsétált mellettetek?

Figyelt kérdés

2020. júl. 3. 16:52
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
0%
Nem érti a 29 ugyancsak... :D
2020. aug. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
21%
#30 bocsánat :D
2020. aug. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
9%

Valahogy te csak azt olvasod el, amit akarsz :D

Bírod a "piros katicákat" a nőktől, de csak odajegyzed, hogy hát "Mi JoGoN LeTtEk LePoNtOzVa?!"

Pont azért, mert még azt se fogod fel, amit neked válaszolnak XD

2020. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
10%

És én zárom is a vitát, hisztizz azon, hogy agyatlanok lettek egy anonim oldalon lepontozva :D

De jó, hogy neked ennyi problémád van :D

Én tovább nem gyarapítom az Off tábort, vitázz magaddal, úgy amúgy sem lehet és nem is érdemes, ha egy dolgot kiemelsz a mádik hsz-éből, és abba kapaszkodsz. Téged minősít, mint a rapli a negatív pontozásért. :)

Szóval én zártam ezt a sületlenséget :)

2020. aug. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
37%

Én nem hisztizek. Totál nem érdekelnek a gyk pontok, egyedül annyi értelmük van, hogy megmutatják, egyes kérdéseknél kik gyűlnek össze. A nők megnézése általában az emancipuncik és a nem túl előnyös külsejűek számára jelent vörös posztót. Egy egészséges önértékelésű, csinos nő felragyog tőle, ha megfordulnak utánuk a férfiak, nem lázadozik ezellen. A többiek meg csak irigykednek rájuk, és dühükben ócsárolják a velük érdemben nem foglalkozó férfiakat.


De hát oké, zárjuk le a "vitát", mert reménytelenül korlátolt nőkkel eleve nem is érdemes ilyenbe belekezdeni. Amikor az érvek elfogynak, jön a személyeskedés és a vitapartner szájába (azaz billentyűzetébe) adott, de általa soha le nem írt mondatok idézése, ezekre való hivatkozás.


Legyen ez a beszélgetés aranykeretes iskolapéldája a kollektív női butaság diadalának...

2020. aug. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
51%

#35

Miért akarod mindenáron "emancipuncinak" kiáltani ki azt, akit kényelmetlenül érint, ha feltűnően megbámulják? Van, aki eleve nem szeret semmiféle figyelem középpontjába kerülni, pedig nem néz ki előnytelenül. Egyszerűen meg sem próbálsz elvonatkoztatni a saját szemszögedtől, pedig nem telne nagy erőfeszítésbe egy melegbár bejárata elé képzelned magad, ahol éppenséggel téged céloznának férfiak kéjsóvár tekintetei, és valószínűsíteni merem, hogy nem vágynál egyikükre sem. A különbség annyi, hogy te arrébb tudsz állni onnan, egy nő viszont nem teheti meg, hogy egész életében ne lépjen ki az utcára.

2020. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:
Fejezzétek be, kérlek...
2020. aug. 9. 20:12
 38/49 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező: Részemről befejeztem, már nagyjából elmondtam a véleményemet. 36 -osnak azért még felelek, mert ő kulturált stílusban kommunikál.


36 -os:


A meleg-analógia azért nem fair erre az helyzetre, mert az itt dúló-fúló nők sem a leszbikusok rájuk szegeződő, mohó tekinteteitől vannak kiakadva, hanem a férfiakétól. Egyébként bevallom, engem nem különösebben zavar, ha melegek megbámulnak (meg szoktak). Ha nem kezdenek rám mászni, nyomulni, nem neheztelek, amiért fantáziálnak rólam.


Gondolom, az erre érzékeny nőket az a fajta bámulás zavarja, ami szemérmetlenül tolakodó, és elsősorban arra irányul, hogy a művelője felhívja magára a nő figyelmét. A nők ilyenkor általában nem tudnak mit kezdeni a helyzettel, zavarba jönnek, feszültek lesznek, és tárgyiasítva érzik magukat. Én sosem nézek feltűnően, vagyis csak olyan esetekben, amikor a nő részéről észleltem valamilyen pozitív jelet (mosoly, barátságos pillantás, hajlibbentés, stb...)


Azért kiáltottam ki az emiatt hisztériázó nőket emanci-punciknak, mert egy egyszerűsített, degradáló, sztereotip képet festenek a férfiakról, egy kalap alá véve a légkalapács mellett söröző, odaszólogató útburkoló munkásokat a nyitott szemmel járó, egészséges szépérzékű férfiakkal.

2020. aug. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
47%
35os nagy pacsi
2020. aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
85%

Egy srac utan fordultam meg mert lattam, hogy elmosolyodik, ahogy elment mellettem es ram nezett de nem ertettem miert, azon gondolkodtam esetleg ismerem valahonnan.

O is vissza nezett utanam

2020. szept. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!