Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kresz tanfolyamon szoktak...

Kresz tanfolyamon szoktak kötözködni?

Figyelt kérdés
Ha nem vagyok valami félelmetes belém kötnek? nem napon barnult egyedek esetleg? vagy nem? most már tényleg ki kellenne gyúrnom magam de a kondiban is idegesítenek az emberek.

2020. júl. 2. 22:01
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
10 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

nem kötözködés, mivel nem szóbeli vizsgáról van szó

egy számítógépes, feleletválasztós teszt, de ha nem seggelsz be minden felesleges szart garantáltan megbuksz

szerintem nehéz, megtanultam minden fontosat és lényegeset, erre a vizsga tele volt olyanokkal, amiket inkább autószerelőknek kéne tudnia, számomra nem fontos, és soha nem fogom használni, persze megbuktam.

de mindegy, igazából már meg sem lepődtem.. mindegy mit tanul az ember, annak a 90%-a felesleges hülyeség.

2020. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én akkor még egy nagyon vékony srác voltam, amikor pár éve csináltam, de nem kötött belém senki, pedig svédek is voltak a tanfolyamon. Ha ezen izgulsz, csináld inkább online. Ja és otthon is simán tudsz erősödni, legalábbis egy bizonyos szintig. De mondjuk utána is be lehet szerezni hazára gépeket, ha meg van rá az anyagi lehetőséged, de akkor már felesleges, mert nem leszel már olyan vékony, így a terembe is simán letudsz menni, anélkül hogy szégyelnéd a testalkatod.
2020. júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ember miért kötnének beléd ? Gondolom annyira sz@rul vagy hülyéül nem nézel ki , külömben is mindenki azzal van elfoglalva hogy megtanulja

a dolgokat és elsőre átmenjenek a vizsgán mert senkise akar plusz vizsgadíjat fizetni , a oktató tanár meg azzal lesz lefoglalva hogy gyorsan leadja a tananyagot én 17 évesen voltam és mindenki lesz@rt mindenkit senki se csesztetett senkit bár én budapesten a duna plázánál lévő suliban voltam és ezért is kb csak fiatal jó csajok meg 2 fullos milf volt meg egy kettő normális fiatal meg középkorú srác meg férfi ,

2020. júl. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tanfolyamon, vagy a vizsgán? Tökmindegy igazából, mert egyiken sem. Miért kötnének beléd? Egy tanteremben ülsz, ahol magyaráz a tanár. Ez nem középsuli, itt nincsenek ilyen idióták, akik óra közben kötekednének. A vizsga meg számítógépes lesz ismeretlen emberekkel, nem is azokkal, akikkel egy tanfolyamra jártál.
2020. júl. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Senki nem kötekszik veled sehol, nem detroit külvárosában vagyunk...
2020. júl. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!