Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme az életemnek ha...

Mi értelme az életemnek ha semmi jó nincs benne??

Figyelt kérdés
Nincsen életem semmi se, a munkám is utálom. Lehet hogy kirúgnak még innen is aztán mehetek megint a munka nélkülibe. Minek élni mi értelme? Komoly végzettséget nem tudok szerezni sose voltam okos.
2020. júl. 3. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
miert nem azt csinálod amit szeretnel ? Nincs elképzelésed amit szivesen kipróbálnál?? Ha nem szereted a munkát akkor válts.mindig van valamiért élni,ha majd a saját gyerekedet tartod majd a karjaidban akkor majd rájösz hogy ezert erdemes élni..,ensem tartom magam okosnak párhonapja elkoltoztem egy nagy városba es nincs munkám unalmasak a mindennapjaim.de belegondolok h majd lesz mert vannak álmaim.céljaim amit szeretnek meg valósítani..tűzz ki magad elè egy célt es valositsd meg fel a fejjel.
2020. júl. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%

Nem kell mindennek értelmének lennie. Egyébként, oké, nem vagy a tanulás magaslatán, de ha így állsz hozzá, ne panaszkodj. Mondjuk, hogy a világ egyik nagy hü>*éje vagy. Akkor sem lehetetlen végzettséget szerezned, csak jóval több erőfeszítésbe kerül. Másrészt, okj végzettséggel is tudsz valamit kezdeni, ami jobb munka a mostaninál.


Tanulni sosem késő, de az igaz, hogy jobb előbb, mint utóbb.


Nem szeretem a szakmámat, reményeim szerint sosem kell benne dolgoznom (szoc gondozó és ápoló). Ezzel a szakmával rosszabbik esetben bármikor találok munkát, és jó is vagyok benne, csak a pelenkázás nem a szívszerelmem. Ha odajutnék, hogy kellene, mehetnék idősek/hajléktalanok otthonába, házi segítségnyújtásba, kórházba, idősek klubjába. Nem vagyok leragadva egy dolognál.


Írd össze a gyengeségeidet és az erősségeidet, és nézz szét, milyen szakmák vannak. Ha úgyis semmi értelme az életednek és neked mindegy (bár akkor nem írtad volna ki a kérdést, ha mindegy lenne), akkor legalább valamivel elütöd az időt, és talán az új szakmával szebb lesz a világ, hogy nem utálod a munkádat, vagy ha nem is a szíved csücske, a csapat jó, ezért nem kín dolgozni menni.


19/l

2020. júl. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így nem sok.
2020. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van tutira olyan terület, amit szeretsz, értesz hozzá, és abban fejleszt magadat.
2020. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!