Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem azt hogy semmi...

Miért érzem azt hogy semmi értelme az életemnek? 22/L

Figyelt kérdés
Nincsenek céljaim nincsenek terveim nem tudom mit kezdjek magammal egyedül vagyok semmi értelme élnem ugy érzem.

2018. aug. 28. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Majd elmúlik
2018. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Nyugtasson a tudat, hogy senki sem tudja, mi az élet értelme, mindenki magának keres valami választ erre.
2018. aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%

Szerezz be/fogadj örökbe egy háziállatot. Én kutyát tanácsolok.

Hihetetlenül sok örömet hoz az életedbe, lesz mivel foglalkoznod, lesz miért felkelned és amivel törődj, kikapcsolódj, szabadba menj. Fel a fejjel!

2018. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
depresszios vagy.
2018. aug. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem, a háziállat nem eszköz, főleg nem épp bedepizett emberek hamgulatjavítója! Az vegyen háziállatot, aki adni akar neki (szeretetet, odafigyelést, sétát, tanítani akarja, közösen akar játszani vele) ne az, aki kapni akar tőle. Nem beszélve a vételárról, az oltásokról, a minőségi táp áráról, a felmerülő állatorvosi kezelés költségei... ezt mégis hogy teremtse elő a semmiből? Az állatnak joga van egy egészséges ember társa lenni, nem tárgyként megvenni, aztán kidobni ha mégsem válik be mint terápiás eszköz.
2018. aug. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Engem már csak az érdekel hogy egyátalán minek élek?
2018. aug. 28. 14:17
 7/13 anonim ***** válasza:
43%

Feltételezem a kérdező nem munkanélküli koldus.

Illetve, aki ennyire érzékeny, az tud a legjobban szeretni. Senki se mondta, hogy nem szeretné az állatot és ne gondoskodna róla. Cserébe az állatka, maga a társasága és a felelősségtudat igenis helyre tudja rakni az embert belül.

2018. aug. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

Valamit biztos szeretsz csinálni, biztos vannak hobbijaid. Gondolkozz rövidtávon, jelölj ki pár dolgot amiket megcsinálnál, nem kell nagy dolgoknak lenni. (én pl valamikor rendet akarok vágni a szekrényemben, meg majd el akarok menni futni egy kicsit, illetve rendszer vinni bele)

Később meg úgyis adják magukat a dolgok, addig meg pl megpróbálhatsz gyűjteni egy kis pénzt, valami melóval.

2018. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
mert tisztán látsz
2018. aug. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nem lennének céljaim, én sem látnám értelmét. Épp ezért vannak....
2018. aug. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!