Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha úgy érzem hogy...

Mit tegyek ha úgy érzem hogy az életemnek nincs semmi értelme?

Figyelt kérdés

Olyan érzésem van mintha bele estem volna egy sötét gödörbe ahonnan nem tudok kimászni.

Azt érzem hogy már nem akarok tovább élni de nem tehetek semmit a családom miatt.

Ezért össze kéne szednem magamat csak ez nagyon nehéz.

Minden napom ugyan olyan már semmi nem okoz örömet. Mintha ez az élet egyszerűen nem lenne nekem való. Semmi sikerélményem nincsen mostanában egyedül érzem magamat és félek a jövőmtől.

Szóval nem tudom hogy mit tehetnék.😞

Hogyan győzhetném le ezeket a negatív gondolatokat?

(tudom hogy önsajnáltatás csak jól esett leírni)

19L



2019. ápr. 28. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem önsajnáltatás. Az önsajnáltatás az amikor folyamatosan ezt szajkózod.
2019. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben az állapotban voltam éveken át. Nekem a hivatásom és az új, boldog szerelem megtalálása segített. Ne add fel, hidd el, most jön majd az igazán szép időszak, csak tűzz ki magad elé célokat, mozdulj ki, lásd meg a jót mindenben akkor is, ha nehéz és boldogabb leszel. Adj hálát azért, ami van.


N/21

2019. ápr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legegyszerűbb lépés az lenne ha pszichológushoz fordulnál. Kivülről jobbán átlátná a problémádat, és személyre szabott megoldást javasolna, amivel kezdhetnél valamit.
2019. ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megpróbálom össze szedni magamat hátha sikerül.

Pszichológushoz nem szeretnék menni mert nem tudnám kifizetni. Meg amúgy is nagyon nehezen tudok a problémáimról beszélni.

2019. ápr. 28. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

te lehet, hogy nehezen tudsz erről beszélni, de neki meg ez a szakmája, tudni fogja, hogyan nyisson meg. egyébként nem feltétlenül kellene ezért olyan sokat fizetni. lehet már néhány alkalom is segítene neked.


egyébként magamból kiindulva az lehetne egy segítség, ha nem a jövőddel törődnél, csak szimplán azzal, ami most van. a jövőt nem látja senki, maximum következtetni tudsz rá a jelenlegi helyzetedből, tetteidből, de nem törvényszerű, hogy így fog történni.

2019. ápr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen jó lenne ha nem a jövőmön idegeskednék mert általában azt szoktam csinálni vagy a múlton rágódni.De megpróbálom ezt abba hagyni.Köszönöm a tanácsodat.🙂
2019. ápr. 29. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!