Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert viselkednek igy az...

Miert viselkednek igy az emberek? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Azt vettem eszre hogy ha a baratommal kezen fogva setalok akkor az osszes ember bamul minket az utcan,de nem tudom hogy miert.A multkor bementunk a mekibe es ott a penztaros csajszi is ugy bamult minket,hogy majd kiesett a szeme.Nem tartom magamat csunyanak de szepnek se😅 viszont azert megneznek jo paran,tehat ezert nem gondolom magamat annyira gaznak.(nem felvagni akarok ezzel vagy barmi ilyesmi) tehat nem tudom mi az oka annak ha kezen fogva megyek a baratommal hogy bamulni kell.Mas is tapasztalta ezt vagy csak en vagyok ilyen “szerencses”? 18/l

2020. júl. 3. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

*Azt vettem eszre hogy ha a baratommal kezen fogva setalok akkor az osszes ember bamul minket az utcan,de nem tudom hogy miert


Mert látszik rajtatok a boldogság. Az ilyet megérzik az emberek. Érezni, és látható, még akkor is ha nem viselkedtek tiszteletlenül, hanem csak egymás mellett sétáltok.


Sok sok évvel ezelőtt volt ilyenbe részem az akkori partneremmel.

2020. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
A faszid nagyon ronda vagy sz.rul nez ki.
2020. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 Kinek mi a szép, kinek mi a csúnya: relatív. Attól hogy torzan látod a világot, én sajna nem tehtek, az a te sarad.:D
2020. júl. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3+ Ahogy Kevin Costner is van akinek helyes, van akinek csúnya. Nekem helyes:D


Minden esetre te belsőleg rút vagy, ez tény, kedves ketteske:D

2020. júl. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 Jah, és mindenki magából indul ki:D
2020. júl. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2020. júl. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor jó csajjal sétálgatok, engem is megnéznek. Nem fér a fejükbe, hogy egy ilyen ronda pasi mellett mint én, mit keres egy jó csaj. Lehet, hogy a te pasid is ronda.
2020. júl. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!