Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkednek így emberek?

Miért viselkednek így emberek?

Figyelt kérdés

Most is sírok,mint egy gyerek..eladóként dolgozok és az emberek annyi gonosz,rosszindulatú megjegyzést sutyorognak az emberre..

Az imént épp 2 aranyos leányka a k.ssebbségtől a kijáratnál azt beszélgették rólam,hogy de szíp..

Erre a válasz..gyönyörű...h d.gölj.n meg..

Nem térek észhez..úgy megvisel...miért kell így viselkedni..nem adok rá okot egyáltalán..miért érzik ettöl jól magukat ezek? Korábban is cirkuszolt ez a csaj velem..ok nélkül..és persze nem a szemembe...

A céges buszon félúton felordított a többi k.ssebbségi tagnak,hogy ez is a helyemre ült nemhogy inkább f..ba űté vóna..

A csaj velem egyidős.huszonéves..sosem reagáltam..de ez már sok..

Egy másik öreg.sszony is rámkiabált az ajtóból ,hogy kikaparja a szemem,mert nem jól kapott vissza...mindig eljátssza..újraszámolom és ugyanannyi jön ki...utána már nem ez a baj,hamem ,hogy ő kimondta,hogy Jézus én meg egy sátán kutya vagyok..elegem van már..hogy viselkedhetnek így az emberek?

Egyre inlább azt érzem nem tudom ezt csinálni..nagyon megvisel.


2018. febr. 12. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Mit dolgozol? Nem lehetne melot valtani?
2018. febr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy magadra vedd. Nekik minden második szavuk ilyen "szép". Az öregasszonnyal meg ne foglalkozz, már szemüveggel sem lát jól rendesen.
2018. febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szard le. Nincs időd tered és energiád ezzel foglalkozni és ezért fáj. Nem vagy senkinek a véleménye ezért ne is azonosulj azzal amit mondanak.
2018. febr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy való eladónak. Én normális üzletben dolgoztam, de ott is voltak durva esetek. Egy év alatt teljesen kikészültem. Ennél még a gyár is jobb, komolyan. Ahol sok emberrel kell foglalkozni, ott ez elkerülhetetlen, és ugye eladó vagy, kussolnod kell, ezt jól tudják.
2018. febr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tttssj válasza:
Az emberek szarok, ez van. Majd idővel ahogy idősödsz megkeményedsz és nem fognak zavarni az e féle dolgok. Persze előny aki eleve ilyen de ügye nem vagyunk egyformák, szerencsére. F27
2018. febr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!