Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt neked olyan valaha ember...

Volt neked olyan valaha ember az eletedben aki megmondta neked hogy neked sulyos psziches problemaid vannak?

Figyelt kérdés

2020. júl. 4. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azt már mondták hogy fura vagyok, de ilyet nem
2020. júl. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Pedig egyszer egy liba miatt elmentem egy jó nevű pszichiáterhez, akit ajánlottak, és elmondtam neki mindent, mik történtek, mi miatt jöttem-szóval alaposan megnézett, és a legnagyobb döbbenetemre, egészségesnek mondott:DD

Az uram meg vigyorgott mint a vadalma, mikor mondtam, mert titokba mentem magánúton:D

2020. júl. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2+ Bocs, félre értelmeztem a kérdést. Az ellenségem+slepje folyamatosan ezt szövegelte rám, de amint hallottam, neki vannak problémái:D
2020. júl. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondták már, párom (mostanra exem), amikor mondtam neki, hogy találkozzunk heti 3x, az nem is sok, nem is kevés, és amikor virágot adtam neki nőnapra. Szerinte nem voltam normális, hogy ennyire szeretem, meg ragaszkodok hizzá, meg az úgy tök faja, ha alig találkozunk egy párkapcsolatban, ne legyek abnormális.

Szerintem....... Nem velem volt a gond.

Akkor is megkaptam, amikor felajánlottam, hogy elkísérem suliba, hogy ne legyek ennyire pszichopata, hogy mindenhova követem.

Hm, érdekes.

2020. júl. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen mondta egy fiú, hogy pszichológushoz kéne mennem.. utána próbálta szépíteni a dolgot, de vettem a lapot
2020. júl. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de aki mondta, az sem volt 100%-ban okés.
2020. júl. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát konkrétan a pszichológusom. Borderline elég súlyos?

Szerintem nem, elviselhető. De tényleg vannak olyan helyzetek, amikor egyik pillanatról a másikra szélsőségesen viselkedem, de mivel már tudom, hogy ez a bajom, igyekszem kordában tartani.

2020. júl. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Borderline-nal nincs baj, ha tudja kezelni az ember és súlyosan nem károsítja a szeretteit.

Csak mások keverik a schizophréniával sajnos, és nehéz jól kijönni belőle.

Szerintem a Borderline előnyös is tud lenni, ha tudja kezelni az ember, "meghaverkodik velük".

2020. júl. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Milyen előnyökkel jár? Kérlek írd meg, akár privátban is.
2020. júl. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Akár stressz megemésztéssel, stressz levezetéssel magadban, döntések könnyebb meghozatala, de ez attól is függ milyen "szinten" Borderline valaki.

Van aki tud "beszélni" a feleivel, szóval mint ha lennének társaid, akik akár komolyan segítenek.

Eltudsz menni "velük" abba az irányba, hogy nagyon nyugodt ember tudsz lenni alapjaiban, nagyon kedves mindenkivel, de ha a helyzet megkívánja, akkor elődtudod húzni akár harci helyzetben az adrenalin bomba "én"t aki simán leveri a támadóját akár.

Borderline-nak lehetnek akár "szintjei", van aki csak "simán" hangulatingásos, van akinek van pár másik tudatos énje, van akinek több tíz, több száz is lehet.

És azért nem keverendő a schizophréniával, mert emlékszik mindenre az ember és tudja is kontrolálni ezeket a feleit akár.

2020. júl. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!