Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha valaki úgy...

Mit tegyek, ha valaki úgy próbálja meg feldolgozni a felesége halálát, hogy lefizet egy nőt, hogy játsza el a feleségét?

Figyelt kérdés

Lefizet egy nőt, hogy játsza el a halott feleségét, mindig mondja, hogy ezt így meg úgy csinálta a felesége, azon a néven szólítja, mint ahogy a feleségét hívta. Az a nő nem hasonlít a feleségére, csak annyira, hogy a hajszíne és a szemszíne egyezik.

Eleinte ivott, most meg ezt csinálja, de valamikor vegyíti a kettőt, és úgy kiüti magát, maga alá hogyozik. Külsős segítséget nem fogad el, se pszichológust, se semmit. Mivel felnőtt, nem kényszeríthetem.



2020. júl. 5. 07:40
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Te ki is vagy a sztoriban?
2020. júl. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Pszichiater kell hozza. Az illeto mentalisan beteg, te 'hazilag', vagy 'valami praktikaval' nem fogod ebbol az allapotbol kibillenteni. Mivel felnott, ha o nem akarja, te sehogyan sem kenyszeritheted ra.
2020. júl. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Mindenki máshogy dolgozza fel.Viszont egy idő után,már túllép ezzel egy bizonyos határt,mert úgymond nem létező valóságba ringatja magát szerintem.Lehet,hogy egy új pár kellene neki,az valódi megoldás lehet.Csak tipp.
2020. júl. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Te ki is vagy a sztoriban?

- A kérdésben szereplő férfi lánya.



Pszichiater kell hozza. Az illeto mentalisan beteg, te 'hazilag', vagy 'valami praktikaval' nem fogod ebbol az allapotbol kibillenteni. Mivel felnott, ha o nem akarja, te sehogyan sem kenyszeritheted ra.

- Igen, én is így gondolom, de nem mondanám rá, hogy mentális beteg. És ez az, hogy én nem tudok rajta segíteni, de másnak se hagyja, hogy segítsenek neki. Hiába ülök le vele beszélgetni, nem hagyja.


Mindenki máshogy dolgozza fel.Viszont egy idő után,már túllép ezzel egy bizonyos határt,mert úgymond nem létező valóságba ringatja magát szerintem.Lehet,hogy egy új pár kellene neki,az valódi megoldás lehet.Csak tipp.

- 3 hónapja halt meg a mostohaanyám, szerintem nincs olyan lelki állapotban, hogy egy új kapcsolatba lépjen. És nem hiszem, hogy akármelyik épelméjű nő egy iszákos, igénytelen emberrel ismerkedjen (mert hetekig nem mos hajat és nem is fürdik minden nap, maga alá hugyozik és utána napokig nem takarítja fel), aki felbérel egy k-t, hogy játsza el a feleségét. Mondtam már, hogy költözzön hozzánk, de ő nem akar odaköltözni, és most már én sem szeretném, ha ott élne velünk, mert nem szeretném, hogy a kislányom, aki 7 éves, azt nézné végig, hogy nagypapi hogy üti ki magát. Már a munkahelyén is fenyegetik, hogy kirúgják, annyi a szerencséje, hogy a főnöke rokonunk, és már 23. éve dolgozik ott. Ha eréjesebben rászólnak, akkor tudja magát tartani hetekig, hogy amikor másnap munkanap van, akkor ne igyon, de ez csak pár hétig tart, és bepótolja hétvégén, amit hétköznap nem tudott. Az apám, segítenem kellene neki, de nem tudom hogy hogyan.

2020. júl. 5. 09:36
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
4 Aki most "eljátssza" neki a feleséget, ő nem tudja fizikálisan rendbe rakni, ápolni?tisztán tartani?
2020. júl. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4 Aki most "eljátssza" neki a feleséget, ő nem tudja fizikálisan rendbe rakni, ápolni?tisztán tartani?

- Nem, mert az a nő a mostohaanyámat játsza. Amennyire őt ismertem, tudom, hogy nem takarítaná fel apám hugyát, hanem ráncba szedné apámat, jól lekiabálná a fejét, hogy "Minek ittál te f....fej annyit, amikor nem bírod a piát?", aztán adna neki egy felmosót meg egy vödröt, hogy takarítsa fel. Apám folyton mondja neki, hogy Viki így csinálná, Viki nem úgy csinálná, Viki ezt mondaná, Viki azt mondaná. De ez a nő nem Viki (mostohaanyám), és nem tudja úgy mondani neki, mint Viki. Apám nem bolondult meg, tudja, hogy nem ő.

2020. júl. 5. 12:08
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

6 Az édesapádat alapjaiban kéne rendbe rakni és olyan személyt kell hozzá alkalmazni, aki erre képes. Keressetek neki egy ilyen személyt, és alkalmazzátok. Ennél amiben most van, ennél jobb sorsot érdemel, még ha az élete vége felé is közelít.

Ne haragudj, de nekem ez a véleményem. Ha nekem ilyen állapotban lenne az apám, akkor engem nem érdekelne senki, hanem, tenném a dolgomat vele. Aztán lehetne rikácsolni, leperegne. Ezt javaslom neked.Addig amíg él, joga van a normális emberi bánásmódhoz, még a szenvedélybetegsége ellenére is.

2020. júl. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Férfi esetében 3 hónap a gyász szempontjából a 0-val egyenlő. Míg egy nő azonnal. a férfi jószerivel csak 3 hónap után kezdi érezni a veszteséget. Én nem látom olyan tragikusnak a helyzetet, hogy szakemberhez kelljen fordulni. Majd, ha él év múlva is ezt csinálja, gondolkodhatsz rajta.
2020. júl. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!