Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetek teljesen...

Hogyan segíthetek teljesen feldolgozni a feleségemnek a meddőséget?

Figyelt kérdés

1 éve tudjuk, hogy nem lehet babánk, ezalatt elmúlt a "kezdeti sokk", eljutottunk az örökbefogadás megbeszéléséig. Ezt mindketten megfelelő alternatívának tartjuk.

Eleinte a feleségem teljesen "elzárkózott" a gyerekektől, képes volt az utcán sírva fakadni, ha picit látott. Mára már ugyanolyan közvetlenséggel kezeli, boldogan a kicsiket, mint régen. Képes örülni, ha ismerős teherbe esik, jár hozzájuk babázni, tehát úgy tűnik feldolgozta a dolgot.

Egyetlen bökkenővel, ha egy filmbe szülést mutatnak, vagy elébe kerül egy szülésanimáció, vagy fejlődést bemutató videó, azt már nem tudja kezelni, befordul, elszomorodik, előttem nem sír, elvonul, mintha valami dolga lenne, csak utólag látom, hogy könnyes a szeme.


Talán úgy tudnám a helyzetet a legegyszerűbben bemutatni, hogy elfogadta, hogy örökbefogadott babánk lesz, de bántja, hogy nem élheti át magát a szülést.


2016. febr. 20. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
szerintem ezen az segit majd ha örökbe lesz fogadva egy gyermek s rengeteg élmény szép emlék lesz s lassan eltörpül, a messzeségbe megy hogy ez az egy - a szülés - nincs ott mint emlék
2016. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
A feleséged még gyászol. Ezt egyedül kell bejárnia. De síráskor öleld meg. Nem kell mondanod semmit, csak érezze, hogy mellette vagy.
2016. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Mielőtt még belekötnétek... a gyógyszert szednie kellett a hormonok miatt, nem hagyhatta abba, de ez a gyógyszer mellett is teherbe esett, ezért került sor a spirál felhelyezésére...aztán csomók lettek a hölgy hasában, melyekből mintát vettek és megállapították ki kell szedni és endimetriózisa van. Rá pár hétre meg teherbe esett megint. Na talán így kerekebb
2016. febr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
*4-es-nek szólt az utolsó válaszom
2016. febr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Hát kedves 3-as. Még jó hogy már fekszem, mert amúgy melléülnék a széknek ettől a szakszerű és kedves választól.

Ez kell egy meddő nőnek, menj és csináltasd fel magad egy c.gánnyal, az tuti tud neked gyereket csinálni. Ez igen!

2016. febr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Biztosan ez minden meddő nő álma, kedves utolsók! Nem az volt a kérdés, hogy ki tudna esetleg gyereket csinálni (szerintetek) a hölgynek, hanem, hogy hogyan dolgozza fel a meddőséget.
2016. febr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
11 vagyok, amire reagáltam, töröltèk. ON: Rendes vagy, hogy ennyire támogatod a feleséged. Szerintem ennél többet nem tudsz tenni. Ha megvalósul az örökbefogadás, majd a gyerek leköti, sokkal jobb lesz minden.
2016. febr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező: pontosan mi a diagnózis? Mert a tudomány jelen állása szerint, amíg egy nőnek van méhe, addig nem zárható ki a terhesség lehetősége sem.


Jómagam is olyan anyától születtem, akinek 10 éve papírja volt arról, hogy meddő. De van szintén olyan barátnőm, akinek kiadták ugyanezt a diagnózist - azóta két gyereket szült.

Szóval hacsak nem távolították el a méhét (vagy mindkét petefészkét petesejt leszívása nélkül), akkor nem zárható ki teljes bizonyossággal.

2016. febr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Akkor sajnos nem lesz gyerek. Pedig én megmondtam a megoldást, de ha nem, akkor nem


viszlát

2016. febr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
lesz max. nem tőled.
2016. febr. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!