Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apának is van szíve. Nem...

Paolo4526 kérdése:

Az apának is van szíve. Nem tudom feldolgozni, hogy a fiam nem hív meg sem a polgári sem a templomi esküvőre.13 éve elvált a feleségem tőlem. Csodálatos család voltunk. Én jó apa voltam. A szülői értekezletekre én jártam. Valaki segítene válasszal?

Figyelt kérdés

#esküvő #Apa és fia kapcsolat.
2016. máj. 25. 07:03
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
89%
Attól, hogy te jártál szülőire, még nem leszel jó szülő. Attól leszel az, hogy mindig ott vagy neki, ha szüksége van rád, és tudja, hogy megbízhat benned. Ez megvolt?
2016. máj. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
91%
Az elmult 13 evben milyen volt a kapcsolatotok?
2016. máj. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
94%

Ezt miért nem a fiaddal tisztázod?

Mert azt, hogy csodálatos család voltatok meg lehet kérdöjelezn, különben nem váltatok volna el.

Ha jó apa voltál, akkor miért nem hív meg a fiad sehová?


A kérdésedre választ egyedül a fiad tudna adni, más nem.

2016. máj. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
22%
Na ez az , amit épp ésszel nem lehet felfogni.A legnagyobb tragédia az életben ez, hogy családon belül is megy a harc. Ők nem szeretnek téged.Bocs, de egy idegentől több megértést kapsz. Mindenkinek vannak ilyen lelki sebei. Nekem is, pl. családon belül a nővéremmel.Na de hurcoljuk a lelki terheket.Sokan mondják, hogy felejtsd el, lépj túl rajta. Ez az , amin nem lehet.Fel a fejjel, lesz még másképpen is. Majd esetleg a fiad örökölne valamikor tőled.Azt viszont te akadályozhatod meg majd.Bocs, de ez is harc.
2016. máj. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
87%
Hívd fel a fiadat és mondd el neki, hogy tudomásodra jutott, hogy esküvő lesz. Kérdezd meg mikor lesz és hol. És meglátod mit mond majd. Vele kell felvenni a kapcsolatot. Tedd meg! Zárd ki ezzel az ex feleségedet.Ha nem megy a fiaddal, akkor gratulálj neki, de legalább tisztáztad a helyzetet és tudod hogy állj hozzá a saját fiadhoz legközelebb.
2016. máj. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
73%
Elmesélem az én történetem, hátha találsz benne rád is igazat. Anyuék 16 éves koromban elváltak. Apuval tartottam a kapcsolatot (mai napig is). DE anyu és apu is iszonyú féltékenyek voltak a másik párjára főleg az elején (sajnos apu utána sem tudta ezt feldolgozni). Amikor anyunak nem volt senkije és az eljegyzésem volt, akkor kaptam ultimátumot, hogy ha apu hozza a barátnőjét (akit én ráadásul nagyon is kedveltem), akkor Ő nem jön. Nem érdekelt az ultimátum, meghívtam mindkettőt (bár itt apu döntött úgy, hogy a barátnőjét nem hozta). Amikor anyunak volt új férfi az életében, apu viselkedett úgy, mint egy idióta, volt olyan is, hogy leskelődött utána... enyhén agresszíven beszélt a másik férfiről. Az esküvőnkön egyértelmű volt, hogy nem lehet a két embert (anyut és aput) összeengedni, itt anyunak volt már több éve élettársa. Muszáj volt a saját nyugalmam érdekében - hogy az esküvőt ne izguljam végig, hogy hogy fognak viselkedni - csak anyuékat meghívni. Apu talán a mai napig nem tudja, hogy férjhez mentem (nagyon kis esküvő volt rokonság sem volt meghívva, csak szülők és testvérek szintjéig), mert szívem szakadt volna meg, ha apu megtudja és láttam volna a bánatát. De nem volt más választásom, amit sajnos apu magának köszönhetett.
2016. máj. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem tudhatjuk, miért nem hív meg téged.
2016. máj. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
52%

6: es miert anyadat valasztottad a ketto kozul?


Nezd, ha 13 eve valtatok el es most nosul a fiad, akkor azert legalabb 10-12 eves mar lehetett mikor elvaltatok. Az mar nem az az eletkor mint a 3-4, amikor meg megall az, hogy az anyja egyoldaluan ellened tudja nevelni, abban a korban mar van annyi esze hogy maga is latja a dolgokat.


Nalam pl elkepzelhetetlen lenne hogy apam ne legyen ott az eskuvomon (mint ahogy ott is volt), de az is ugyanugy elkepzelhetetlen hogy valaha otthagyta volna anyamat. (Forditva tortent, anyam hagyta el ot, de ez mar hosszu tortenet, mint ahogy az is, hogy nalunk o nem volt az eskuvon)

2016. máj. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván oka van, hogy nem hívott meg. Valószínűleg, ha te lettél volna a legfantasztikusabb apa a világon akkor része lennél az életének, és az esküvőjére is meghívott volna. Talán gondold végig, hogy mi lehet az oka. Az én férjem sem hívta meg az apját, bár sokáig nyúztam, hogy meg kellene hívni, de egyéb okok miatt végülis nem tette meg.
2016. máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

8-as azért anyut választottam, mert

1. vele éltem 16 éves korom óta (két generációs ház) és jól megvoltunk,

2. Ő csak az elején nem fogadta el apu barátnőjét (lásd eljegyzés), apu viszont az elmúlt 25 év alatt nem tudta feldolgozni és Ő volt az aki leskelődött, áskálódott, enyhe aggresszivitást mutatott. Akkor miért is anyut büntessem?

2016. máj. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!