Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sajnos alapból elég hangosan...

Sajnos alapból elég hangosan beszélek, ami engem zavar. Van arra valami technika, vagy terápia, vagy valami hogy halkabban beszéljek alapból?

Figyelt kérdés
Sajnos nem mindig veszem észre magam.
2020. júl. 6. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Figyelsz rá egy pár hétig tudatosan és kész :D Szerencsére erről nem annyir anehéz leszokni, nekem apukám nagyothallott ezért én is hangosan beszéltem, párszor rámszólt...egyszerűen csak néha juttasd eszedbe, esetleg első pár nap egy óránként 1-2szer pittyenő emlékeztető....szép lassna beépül, és leépül a hangerő.
2020. júl. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én meg általában halkan beszélek , nálam az a baj:D
2020. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hivatalnok vagyok ügyfelekkel foglalkozom ... Nálunk inkább az van hogy ha az ügyfél nem érti mit mondunk akkor hajlamosak vagyunk egyre hangosabban beszélni. Persze akinek észbeli hiányossága van annak hiába kiabálunk 😊
2020. júl. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!