Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a parotok testvere nem...

Ha a parotok testvere nem akarna elfogadni, akkor ti meddig probalkoznatok nála hogy megkedveljen?

Figyelt kérdés
2020. júl. 7. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig.
2020. júl. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért is nem tudna elfogadni? Az idős szülőknél meg lehet érteni, hogy "csak úgy" ki nem állhatnak, de aki viszonylag egyidős velem és a párommal, azzal azért megpróbálnék felnőtt ember módjára leülni és megbeszélni, hogy mi a baj.
2020. júl. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ha nem lehetne megbeszelni vele és úgy alapból utalnanak, meg a gyereküket is arra nevelnek, hogy bunko legyen veletek...
2020. júl. 7. 10:32
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem a testveret valasztottad, hanem a lanyt /fiut (nem derult meg ki). Szoval ignoralni kell. Kesobbiekben se vele akarsz majd lakni. Latogatni se kell majd kotelezoen. Attol meg a csalad tobbi tagjaval, akivel jol kijossz,azzal kell tobb idot toltteni. En ezt tennem
2020. júl. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3 Nincs ok nélküli erős gyűlölet. És tapasztalatból mondom eddig akárki nem kedvelt, csak azzal tudtam úgymond lefegyverezni, hogy nem lapítottam, mint szar a gazban és nem harcoltam ellene, hanem egyszerűen beszélgettünk erről (is) és megismertük egymást.
2020. júl. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Abszolút nem próbálkoznék, nem érdekelne hogy elfogad-e vagy sem
2020. júl. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem próbálkoznék, nekem a párom kell, és nem ő.
2020. júl. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem erőltetném.
2020. júl. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Pedig van ok nélküli “utálat” is sajnos. Nekem ne mondja senki, hogy ha valakivel soha nem is találkoztam azelőtt, mégis már első találkozáskor úgy viselkedik velem, mintha leprás lennék, akkor én adtam okot. Vannak ilyen emberek, te legyél vele mindig kedves, hogy ne tudjanak szólni semmit rád, azt az ökröt meg szard le.
2020. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, lehet te se vagy tökéletes, tartsd tiszteletben a döntését, ha a távolságot akarja veled tartani.
2020. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!