Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kövér nők milyen gyakran van...

Kövér nők milyen gyakran van h próbálkoznak pasik?

Figyelt kérdés
Az igaz h egy kövér nő nem válogathat hanem, aki jut azzal megelégedik? :D Mennyire adjátok le a mértéket ismerkedés térn? A csúnya pasiknak is visszaírtok? Hány férfival ismerkedtetek már?

2019. nov. 11. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Nem adok alább, inkább beletörödtem, hogy egyedül halok meg. ennek annyi az előnye, h nem kell nézegetnem valami ronda csövest.


25/N

2019. nov. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Milyen csöves? :D
2019. nov. 11. 21:15
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Olyan gyakran hogy eddig egy próbálkozott egész életemben.
2019. nov. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
Fogyókúra???
2019. nov. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy kövér lány vagyok, nekem is ugyan úgy vannak igényeim külső és belső szempontjából, bár utóbbira jóval több hangsúlyt helyezek. Elég gyakran utasítottam vissza férfiakat, főleg azért, mert komolytalan szándékkal találtak meg.

Sosem értettem, miért kell általánosítani a „kövér lányok nem válogathatnak”, „megelégednek bárkivel”, „örülnek, ha írnak nekik” és társai szófordulatokkal. Nyilván kisebb az a réteg aki vonzónak talál egy teltebb női testet, ezért talán nehezebb ismerkedni, de nem gondolnám, hogy emiatt ne lehetnének elvárásaim.

2019. nov. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Tudnád milyen fickók közül válogathatunk...;D
2019. nov. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

Világ életemben túlsúlyos voltam, mégis, kb 16 éves koromtól kezdve megállás nélkül próbálkoztak a pasik nálam. Volt olyan is, aki azt mondta, korábban csak a vékony lányok érdekelték, de mikor velem találkozott, átértékelte magában ezt a dolgot. Csúnya barátom sosem volt, sőt olyan férfiakkal jártam, hogy az összes barátnőm csak a nyálát csorgatta. Soha nem mentem bele olyan kapcsolatba, ahol éppen csak elfogadtak, vagy meg akartak volna változtatni, csak olyan jöhetett szóba, aki maximálisan odavolt értem, külsőleg is.

Szerintem nem azon múlik, ki mennyire sikeres az ismerkedésben, hogy hogy néz ki. Ha valaki viszont csökkent értékűként tekint magára, akinek bárkit, bármit el kell fogadnia, aszerint is fognak bánni vele.


41/N

2019. nov. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
biztos gyakrabban mint a mackós pasiknál.
2020. márc. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Itt gyakorin egész gyakran, mondjuk átlagban hetente 1. A való életben nem nagyon. :/
2020. márc. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Folyamatosan, mondjuk inkább az arabok és a feketék.
2020. ápr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!