Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyenek a mai 15 évesek?

Milyenek a mai 15 évesek?

Figyelt kérdés

Ti milyennek látjátok a mai 15 éveseket?

Kérlek írd le a korodat is!



2020. júl. 7. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem pont olyanok, mint bármelyik kor 15 évesei voltak. :)


Követik az aktuális divatot, amelyikre az idősebb generációk furcsán néznek.

Alakulnak a szerelmeik, nyüzsgő szociális életet élnek, nagyszájúak a szülőkkel.

Ebben a korban mindent jobban tudnak.


Apám focizni és szerelni járt ennyi idő, folyamatosan csajozgatott, nyáron strandoltak.

Az öcsém pont ugyanezt csinálja most, csak néha online is játszanak, nem csak személyesen.


A világ- és az emberek nemigen változnak valójában, csak a történelmi "köntös" más rajtuk.

2020. júl. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Pont olyanok mint a 10 vagy 20 évvel ezelőttiek, csak mások a trendek, divat, rajongás tárgya, kommunikáció módja.

Sok 15 éves idióta, sok pedig fantasztikus tehetség. Nem korfüggő.

2020. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%

Inkább nem :D

36N

2020. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
97%

16 éves vagyok

Igazából én sem rég múltam 15 de akárhogyan nézem az első kommentelöbek adok igazat az élet a kor változott mi pedig ugyan olyan pofátlan férgek tudunk lenni amennyire aranyosak kedvesek

Mint már említésre került van aki komolyan gondolkozik felno ahhoz hogy túl élje a 15-18 éves kort utánna nehezebb lesz és vannak akik gyerekesek ez sem kor függő én például sok ember szerint gyerekes vagyok de ha kell komolyan tudok kommunikálni ilyenek vagyunk mi 15-16-17 évesek

2020. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Tinik, csak a mai kor körülményeivel :D Egyben vagyok csak biztos, nem egyformák ők sem,a hogy egyik korosztály tagjai sem
2020. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Kis maguknak valók, nem találják a helyüket, sokszor felnőttnek képzelik magukat, de mindig bebizonyosodik helyzetekben, hogy nagyra nőtt gyerekek még:) Nagyon figyelik stikában a felnőtteket. A telót kenik-vágják, a számítástechnikát meg rázzák kifelé a kisújjukból:D Erős az igazságérzetük, és még ki tudnak állni az elesettekért mellszélességgel.
2020. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És szerintetek miért van az, hogy ezt a korosztályt az idősebbek lenézik, úgy gondolják hogy semmirekellők, rosszak stb. Vagy ez mindig is így volt?
2020. júl. 7. 13:02
 8/12 A kérdező kommentje:
*Bocsánat, természetesen nem szeretném beskatulyázni és leírni egy szóban a korosztályokat, de valamiért így érzem, hogy az idősebbek nem szeretik ezt a korosztályt
2020. júl. 7. 13:07
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ez mindig így volt, általános generációs sajátosság, hogy az emberek fals múltbéli önképpel rendelkeznek.


Az "ezek a mai fiatalok", "milyen felnőtt lesz ezekből", "hogy lesz ezekből felnőtt", "ennyi idősen én teljes mértékben fenntartottam a szüleim házát, mellette 8 órában dolgoztam, kitűnően tanultam, olvastam, csajoztam és barátokkal időztem" közhelydumákat hallgattam én is, apám is és bizonyára a nagypapám is.


Ugyanezt végighallgatta az én generációm is, ma van köztünk ügyvéd, nagyvállalkozó, orvos, pincér, kőműves, minden.

Pont, mint 50 éve és pont, mint majd 50 év múlva. :)

2020. júl. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem szeretik, mert ez a kamaszkor eleje.

Visszaszólnak, (sokszor helytelen) véleményt formálnak, akaratosak.

De ez mindig is így volt, ugyanúgy jellemző volt 50 éve is, mint most.

2020. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!