Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem ciki egyedül menni fesztiv...

Nem ciki egyedül menni fesztiválra?

Figyelt kérdés

2020. júl. 7. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Neked lehet, normális embernek nem.
2020. júl. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Én nem tartom annak. Ha érdekel engem és nincs kivel menjek akkor simán mennék én egyedül is. Aztán ki tudja, lehet szereznél ott új barátokat is.
2020. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én egyedül szoktam menni, és nagyon jól érzem úgy magam.

Viszont ha valakinek elmondom, az az első reakcióka, hogy "miért egyedül mész"?

2020. júl. 7. 14:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokan tartják furának, hogy egy eseményre, ahova társasággal szoktak menni, valaki egyedül megy, ezért szoktak ilyen reakciók lenni. Én évek óta egyedül utazok, voltam már egyedül moziban, koncerten, vagy épp utaztam egyedül a kutyámmal több napra... Hasonló reakciókat én is kaptam, de úgy vagyok vele, ha valami érdekel, ha valahova szeretnék elmenni, és nincs gátja annak, hogy egyedül menjek (páros/családi hétvégék, csoportos belépők), és nincs, aki velem jönne, akkor megyek egyedül.
2020. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól érzed úgy magad, akkor nincs ezzel gond. Le van szarva, ki mit gondol erről.
2020. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha el akarsz menni akkor hajár. Ne érdekeljen, hogy ciki-e. Gondolom, nem a mások véleménye alapján akarod élni az életed. Menj, és érezd jól magad. Tudod mindig van olyan ember aki a másikba beleköt, azt meg el kell küldeni melegebb éghajlatra. A te életed mit szól bele?
2020. júl. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Cikinek nem ciki, inkább csak adódhat kellemetlen helyzet. Például pont nincs senki, akihez oda csapódj és csak állsz egy magadban a sörrel a kezedben. Na azt megtapasztaltam már párszor, nem fesztiválon, de bármilyen más élethelyzetben. Engem zavart. Nincs szükségem nagy társaságra, de egyedül én pont nem mennék el egy ilyen eseményre. Legalább legyen ott egy ismerős, akivel lehet beszélgetni. De ha téged nem zavar, akkor nyugodtan. Hidd el senki nem fogja azt lesni, te ki vagy, mi vagy, kivel érkeztél és mit csinálsz.
2020. júl. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha cikinek tartod, az, ha nem, akkor nem.

Az, hogy egyesek csak akkor tudnak magukkal valamit kezdeni, ha csordában, nyájban vannak, arról mi nem tehetünk.

Voltam én is egyedül, annyira élveztem, hogy pár év alatt csatlakoztak vagy 25-en.

2020. júl. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!