Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ciki egyedül fesztiválra menni?

Ciki egyedül fesztiválra menni?

Figyelt kérdés
En sem szeretnék egyedül, de csak 1 napra megyek, viszont nincs kivel :( pedig tokjo szallast is szervaltam, de a barataimnak nem ez a zrnei izlesuk. Ciki egyedul lemenni a VOLTRA? az a bajom hogy a 2 koncert kozt ami erdekel lesz egy majdnem 4 oras idointervallum amit nem tudom hogy hogyan oldok meg egyedul

2019. jún. 23. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Mint ha ezt már tegnap is olvastam volna :-)

Az a ciki amit te annak gondolsz, szerintem nem az, én szívesen el megyek veled ha szerzel belépőt,igaz még nem voltam ilyenen életemben de mindent ki kell próbálni :-)

Keresem a kihívásokat szóval én benne lennék :-)

Te döntésed ;-)

21F

2019. jún. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sehova se ciki egyedul menni. A szigeten en is egyedul voltam es sokan beszelgettek velem. Egyaltalan nem ereztem magam ergyedul. Ott nagyon baratsagosak az emberek.

N/36

2019. jún. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elsö hozzászóló, beszélsz angolul?
2019. jún. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves első a tegnapi kérdésemet törölték, mert a kérdésembe feltüntettem a “valaki” szót sajnos :D
2019. jún. 24. 06:59
 5/8 anonim válasza:
Ha baratkozos vagy es siman elbeszelgetsz idegenekkel akkor siman talalsz tarsasagot. Ha nem, akkor bajban leszel :D oldodj fel, emiatt ki ne hagyd a kedvenc eloadodat!
2019. jún. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Így már értem :D

hogy döntöttél?

2019. jún. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát úg látszik egyedül megyek szerdán :D na mindegy hát így jártam :)
2019. jún. 25. 14:28
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem semmi probléma nincs azzal. Lehet pl más is volt így. Amúgy meg nem leszel együtt; lesztek pl olyan 200-an:D:D [Amúgy nemtom,de cikinek nem ciki; úgyhogy emiatt ne aggódj]
2019. jún. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!